Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha félénk pasival van dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félénk pasival van dolga az ember lányának, akkor mit csinálhat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék én kezdeményezni, csak ha nagyon muszály. Vannak valami taktikák vagy hasonlók, amivel jelezni tudom, hogy kicsit bátrabban közeledhet?
2010. márc. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, gyengéden karold át a nyakát a csuklóddal, nézz mélyen a szemébe, utána hajolj a füléhez, és sóhajtsd bele:


Akarsz édes?


Na, szerintem ez elég jó, én el bírnám viselni. :D

2010. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fizikai kontaktus. Pl. imogasd meg a karját beszéd közben (persze nem üldözve, hanem amikor spontánnak tűnik).
2010. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok,21 F vagyok,de erre nem tudok taktikat,de ha latja hogy te magabiztos vagy es ugy viselkedsz vele mint egy legjobb baratnoddel,o is batorsagot kap,legyel nyilt es szorakozott,ne erdekeljen semmi.de te kell kezdemenyezzel.
2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valszeg azért félénk mert nem ismer téged :D legyél közvetlen, barátságos és viccelődj sokat :D beszélgess vele őrült dolgaidről és kérdezd meg tölle h mi volt neki a legcikibb ami törént vele :D hintázzatok vagy kosarazzatok..sétáljatok és törekedj arra h jobban megismerhessen téged...ne vedd el az önbizalmát
2010. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!