Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudott a legénybúc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott a legénybúcsúval kapcsolatban, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy haverja házasodott, ő csak ott volt a bulin. Azt mondta nem volt táncosnő meg nem volt semmi, csak főztek meg iszogattak. Aztán csak a fülembe jutott fényképek formájában, hogy mégis volt táncosnő.


A barátom még nem tudja, hogy tudom. Miért hazudott? Direkt mondtam neki, hogy legyen őszinte, inkább mondja el ha van táncosnő, vagy bármi, mert én is őszinte vagyok hozzá. A menyasszonyt sem ismerem, csak látásból, ergo nem szaladtam volna árulkodni senkinek... Miért hazudott mégis? Titkol valamit? Ti mit tennétek?


2015. dec. 22. 05:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Füledbe jutott fényképek formájában???

Az meg hogyan??? :-D

2015. dec. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Vannak ilyen pasasok, hogy életvitelszerűen hazudoznak, egyszerűen csak azért, mert hozzá vannak szokva. Egy kólát ittam, nem kettőt. Érteni nem értem, de nagy szívás ez annak, aki intim kapcsolatot akarna ápolni a fajtájukkal.
2015. dec. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarok negatív lenni, de ez csak rosszabb lesz.
2015. dec. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Vagy csak el akarta kerülni a fölösleges hisztit - amit meg is értek.
2015. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

#4 Mond valamit...

Mit kellene tenned?

Mondjuk lehiggadni.

2015. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Vagy csak el akarta kerülni a fölösleges hisztit"

Pont ezzel érte el a hisztit, hogy hazudott... Most így mire gondoljak mégis? Ha elmondta volna őszintén, akkor legalább látnám, hogy őszinte velem, nem titkolózik... Biztos zavarna valamilyen szinten a táncosnő, de nem hisztiznék, ha tudom hogy őszinte a párom...


Mit csináljak? Elmondjam neki, hogy tudok róla? Vagy hagyjam?

2015. dec. 22. 07:39
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Azt szokták mondani, hogy ami ott történik, az ott is marad.
2015. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Én hagynám, de nem bíznék abban, amit mond. Még kivárnék, amíg rajtakapom annyi hazugságon, hogy kiábránduljak belőle.

Aztán nem szenvednék vele tovább.

2015. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
7%
engem az érdekel, hogy miért fontos, volt-e táncosnő. Bízol benne v sem?
2015. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Mert ha elmondja, hogy lesz táncosnő is, akkor te elkezdesz kombinálni, agyalni, hívogatni, kérdezősködni stb. pedig csak jól akarta magát érezni a haverokkal.


Ne kombinálj ezen, semmi jelentősége nincs. Mit titkolna? Hogy megfogdosta a táncoslányt? Na és? Begerjedt rá? Tuti, hogy nem fektette meg, mert a táncoslányok sem a részeg pasikat húzzák magukra.

2015. dec. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!