Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá magam / legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam / legyek bátrabb h elmondjam neki a problémáimat?

Figyelt kérdés

Nem valami jó vele a szex, vagy is ő élvezi én nem. Már megfogalmaztam magamban h mit kellene mondani neki, de egyszerűen sose tudok bele kezdeni. Ti hogy kezdenétek bele?


L18 F 20


2010. márc. 23. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Próbáltad már rávezetni? Te magad tudod,hogy pontosan mire vágysz? Hogy lenne jó neked? Ha igen,akkor egyszerű.Mutasd meg neki,vezesd a kezét,súgd bele a fülébe,hogy hogy szeretnéd,de ne vedd el a kedvét azzal,hogy elállsz,hogy vacak az ágyban.Attól nem lesz jobb,csak komplexusai lesznek.
2010. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Terhes vagy!
2010. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Noss!


Mondjuk úgy, hogy figyelj drágaságom,szeretnék megbeszélni veled valamit, mert úgy érzem, hogy elég mély a kapcsolatunk ahhoz, hogy ezt is meg tudjuk beszélni. (és itt hazudhatsz picit) Számomra kicsit unalmas a nonszensz egyszerű szexuális életünk, amit én már kezdek NEM élvezni, ezért ha lehetne akkor tudnánk rajta kicsit változtatni kissé izgalmasabbá tenni, ahol te is jobban átérzed az egészet, és jobban oda tudsz figyelni arra, hogy mit szeretnék érezni...


Szóval drága akárhogy is szeretnéd, valahogy ki kell mondani azt hogy nem jó vele túlzottan és ezt nem tudod kihagyni a mondatból....de ez csak egy példa

2010. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd így: tudod drágám már egy ideje hazudok neked... De most komolyan kicsit sem ciki és szemétség hogy ő valószínűleg meg van róla gyződve hogy minden jó? Hát ezzel tutira megalapozod a szexuális életed... Amúgy mit csinálsz? Felszel mint egy darab fa? Hát nem tudom azért lehet látni szex közben hogy mi jó a másiknak és mi nem, akaratlanul is elmondja... Nem gondolod hogy nem vagy még elég nagy egy párkapcsolatosdihoz?

Erre nincs semmi praktika, eléállsz és kinyitod a szád. Vagy hallgatsz és szenvedsz és becsapod a pasid. De a legjobb az lenne ha nem mered kinyitni a szád hogy otthagyod megkímélve a hazudságtól.

Meg azért annak a pasinak is gratulálok aki nem veszi hogy a csajának rossz, de az is lehet hogy csak túl jól alakítod a szereped...

2010. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andrewka ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszok sorrendjében járj el.

1. Próbáld rávezetni szex közben mit szeretnél, te ismered magadat. Teperd le csináld úgy ahogy neked jó, vagy ha inkább romantikus vagy akkor vezesd a kezét, súgd a fülébe mit szeretnél stb.

2. Ezt kihagyhatod:)

3. Ha az első nem működik akkor egy alkalmas pillanatban (nyugodt körülmények, ketten vagytok stb) hozd fel a témát és mondd el neki h így nem jó neked és változtassatok. De ha lehet ne őt állítsd be bűnbaknak mert összetöröd az önbecsülését és soha többet nem fog úgy igyazán megdugni.

4. Ha az előző sem működik, akkor vagy érzéketlen vagy csak egyszerűen nem érdekli mi van veled, ergó az érzései sem túl komolyak irányodba, tehát nyugodtan dobhatod.


Azt azért leírhatnád h mit mondanál neki ha már kigondoltad


22/f

2010. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!