Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandra85 kérdése:

Honnan lehet tudni, hogy a férfi szerelmes belém, vagy csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
Inkább férfiaktól kérdezem ezt,össze vagyok zavarodva,furán viselkedik a fiú akivel 1 hónapja vagyok együtt.

2015. dec. 23. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen fura dolgokra gondolsz?
2015. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez mindig csak utólag derül ki. Nagyon gyereknek kell ahhoz lennie annak a férfinak, hogy ez ne így legyen.
2015. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan fura dolgokra,hogy mikor ott vagyok úgy érzem szeret és mondja is,de például nem keres telefonon,nem ír a facebookon sem.Mikor ő úgy gondolja felhív hogy átmennék e hozzájuk.Más nőkkel viszont telefonálgat,azt mondja csak barátok stb...
2015. dec. 23. 09:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért azt lehet látni, hogy hogy kezel... Csak dugásra használ, vagy megosztja veled az életét.
2015. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát beszélgetünk dolgokról,de hogy az életét megosztja velem ezt így nem mondanám.Ő azt mondja nagyon nehezen mutatja ki ha szeret valakit,adjak neki időt.De hogy fel sem hív az nagyon nem tetszik
2015. dec. 23. 09:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy gyereknek kell lennie?Mihez,ahhoz,hogy ilyen hamar szerelmes legyen?
2015. dec. 23. 09:37
 7/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Sajnos én sem érzek ebből mást ki, mint hogy ...

Szóval a lelkedet nem igazán akarja megismerni. Akkor most finom voltam.

Nyilván most arra hagyatkozhatunk amit te elmondasz.

Az, hogy ki mit mond ...

A szavakat tartalommal kell kitölteni, különben csak üres szavak maradnak.

A tartalma amit tesz.

Ahogy irtad. Mindenki mással kommunikál a hétköznapokban, csak veled nem. Illetve ez csak akkor van ha szüksége van a testedre üritéshez.

Remélem nem érzi jol, hogy nálad ennyi is elég!

2015. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem erre van szükségem,hanem normális komoly kapcsolatra.Ha azt érzi amit Írtál az nagyon gáz,mert nem így van
2015. dec. 23. 09:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok


Beszélj vele erről. Ne mondhassa azt, hogy esélyt sem kapott.


Mond el neki, hogy többre vágysz annál mint ami most van.


Nem birja kimutatni az érzelmeit?

Attol azért kommunikálni tud!

Ha nem tud változtatni azon, hogy nem tudja kimutatni, akkor azzal tisztában kell lennie, hogy nem sokan maradnak meg nála!

2015. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Hogy kinek mire kellesz, kérdező, azt az fogja eldönteni, hogy kinek mire vagy jó. Hogy az élet mely területein vagy neki társ, partner.

Egyébként meg amit itt leírtál, az részéról minden, csak nem szerelem.

2015. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!