Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akit zavar, hogy a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit zavar, hogy a férfinek élete végéig kötelezettsége van a gyereki felé, miért kezd nős, gyerekes apával?

Figyelt kérdés

Naponta van egy-két hölgyike, aki azon kesereg, hogy vagy foglalkozik még az előző házasságából származó gyerekkel, vagy azon, hogy túl sok a gyerektartás.

Mellettük naponta egy-két nő panaszkodik, hogy nem tudja, mit tegyen, mert a férjét "elszerette" egy másik nő. (Mivel két ember kell hozzá, a nő is mondhat ám nemet!)


Ezt nem értem.

Amikor elveszik egy másik családból az apát, nem gondolkodnak, hogy a férfi jó esetben csak a nejétől válik, de örökké apa marad?


Aki olyan "szerencsés", hogy kifog egy apát, aki úgy lép le, hogy hátra se néz, a gyerekei éheznek, nyomorognak, tizenévesen dolgozni kényszerülnek tanulás helyett, és csak éli világát boldogan az új pipivel: nem félnek, ha lesz egyszer közös gyerek, akkor őket is ugyanolyan könnyen, szenvtelenül hagyja kakiban egy fiatalabb, készségesebb nőért?


Elöljáróban annyit írnék, én már szakítottam meg kapcsolatot olyan(évek óta) elvált férfival, akiről kiderült, hogy nem törődik a gyerekeivel. Belegondoltam, ha én is akarok majd családot, akkor ugyanúgy le fog minket is kakálni. Nem miattam vált, természetesen.

Nem tudnék bízni olyan férfiban, akit pár hét alatt el lehet csábítani a nejétől meg a gyerekektől. Akkor azt tőlem is minden szoknya szele elsodorja.


2011. jan. 28. 12:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedhez nem sokat tudok hozzáfüzni, csak annyit hogy nagyon igazad van - nem ártana, ha az emberek néha gondolkodnának is, nem csak az ösztöneik által hagynák magukat vezetni.
2011. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Aki olyan "szerencsés", hogy kifog egy apát, aki úgy lép le, hogy hátra se néz, a gyerekei éheznek, nyomorognak, tizenévesen dolgozni kényszerülnek tanulás helyett, és csak éli világát boldogan az új pipivel: nem félnek, ha lesz egyszer közös gyerek, akkor őket is ugyanolyan könnyen, szenvtelenül hagyja kakiban egy fiatalabb, készségesebb nőért?"


Ott a pont.


A másik örök tévedés: a gyerektartás nem az exnek jár, hanem a gyereknek.

2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt hiszik, hogy a o kegyes megjelenesuk a terkepen, majd megbolonditj apukat, mindent elfelejt, a multat es gyerekeit is. Ezt varjuk el elvalt anyukaktol is? Tudod hogy megy a monda, es milyen igaz, Ha kell/jo a tehen/bika, akkor kelljen/legyen jo a borju is.
2011. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%

ezt biztos nekem szantad, en postoltam az elozo kerdest.

nem csabitottam el a paromat, o csabitott el engem, mi orokre tervezunk, nem pipi vagyok, koszonom, de ha az lennek sem lenne senkinek semmi koze.


a megelhetesi anyakat nem emlitetted, mert valoszinu magad is az vagy, es nem tudod behajtani a "jarandosagod", ezert most nagyon merges vagy.


a valas utan is van elet, es ha valaki azert valik, mert valakivel boldogabb lesz, akkor valjon, nektek nincs mit itelkezni, indulatoskodni.

2011. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Hát igen...... de tudjuk/látjuk nagy az Isten állatkertje és már nem lehet tudni, hogy ki szenved jobban aki bent van, vagy aki kint rekedt? Sajnos az elhagyott, mellőzött,lecserélt gyermekek megsérült lelkére nem gondol senki, csak a boldogsághoz, újra kezdéshez való jogát fújja.


13:04 Neked mi is a bajod? Ja és persze lehetsz elváltként is boldog, meg persze kezdhetsz új életet stb.stb. de azért a befusztrált kissrácokra is kellene gondolni. Tuti téged is elhagyott vmelyik szülőd, hogy ilyen kis duzzogó lettél. Legyél boldog de ne a más kárára.

2011. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
szerintem, akinek van egy kis esze, az felfogja ezt.Én is kidobtam a gyerekes pasimat, mert állandóan körülöttük ugrált.Ezzel semmi baj, de akkor lakjon velük, meg ne nekem panaszkodjon, hogy milyen hülye a volt felesége.Meg ne nekem kelljen állandóan bébiszittert játszani, miközben anyuka bulizik.
2011. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

@13:09

a szuleim a mai napig boldog hazassagban elnek.

mert igy dontenek minden nap.

ha nem lennenek boldogak, az csak minket gyerekeket frusztralt volna/frusztralna. ilyen esetben jobb a valas.


az en parom elvalt, ami egy teny, valtoztatni rajta nem lehet, en elfogadtam. a lenyeg, h az ex, hiaba o volt a megcsalo es elhagyo, nem birja elviselni, h a parom boldog, es zsarolja a lathatassal, nem enged beleszolast a nevelesbe stb...

holott az uj ferjevel uj gyereke is van. dolgoznia sem kell, megis...

na en az ilyen noket utalom.

2011. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

De nézd azt is, hogy mi van akkor, ha a nő megy félre, és dobja ki a gyerek apját? Sok ilyen van!

Pl párom külföldön melózott sokáig. A felesége megcsalta, pedig ő 300ezer ftot küldött haza havonta, a nő eltapsolta... mikor hazajött kintről, akkor az új pasi ott szaladgált egy szál alsóban a házában! És a csaj kihívta a zsarukat a férjére....

Ilyen is van! Nem csak a férfiak képesek erre!

Mondom úgy, hogy a férjem nekem is egy új pipivel lépett le és hagyta itt a két gyerekét, akiket azóta se látott

2011. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Hát, vannak ilyen idegesítő exfeleségek, és normális második feleségek is.Csak sajnos az a baj, hogy apuka nem tud mit tenni, mert ugye ott a gyerek, szóval anyuka dróton rángathatja.És ha nem ugrik rögtön, akkor egy szemét disznó(amivel teljesen egyetértek).Na ezért nem kéne soha többet, semmi pénzért olyan pasi, akinek már van gyereke.
2011. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

az en paromeknal is ez volt a helyzet. mig o kulfoldon gurizett, h otthont teremtsen es alapokat egy otthoni kenyelmesebb elethez, a no otthon partikat rendezett, bekoltoztetett egy masik pasit a hazba (persze amikor a parom hazament tele zsebbel, akkor kipakolt a pasi, aztan vissza). szoval ezt a not vedi a torveny, mert csinalt egy gyereket.

ez nem helyes.

2011. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!