Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy a párom már nem vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Figyelmes, ugyanolyan kedvesen bánik velem mint az elejen de neha nem kívánja a szexet és nem áll fel neki.

Mit tehetnék nem akarom elveszíteni


2015. dec. 28. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is van, az se a te hibád.
2015. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Éljen a női logika. Nem veszed észre, hogy a srácok, pont az ilyen logikától, mint a tiéd másznak falra állandóan??


Nyisd ki a szádat, ha problémád van, és kérdezd meg tőle. De egyébként meg csak képzelődsz!


Sok stressz éri mostanság, fáradt..stb.? A szádat a beszélgetésre is kéne használnod és nem értelmetlen dolgokon fantáziálni!

2015. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még csak 60 vagyok, de ritkán fordul elő, hogy nem áll föl - de attól azért nagyon szeretem az kedvest.


Nekem, a koron túl egy érszűkület okozta a gondot, ha ennél lényegesen fiatalabb ember, akkor jó gyorsan induljon orvoshoz.

Tudod a pasiknak úgy működök hogy mindenféle szerelem nélkül is fel tud állni, szóval - arról nem informál ez, hogy szeret-e még téged, de hogy bajban van, az biztos.

2015. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Kezdeményezel nála szexet?


Mióta tart ez az állapot?


Beszéltél már vele erről?Mi a véleménye...? Néma gyereknek....

2015. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

En szoktam neki fozni. Minden nap 3 potencia novelo fogast eszik igy. Es meg kezdemenyezo is vagyok: egyertelmuen tapizom, leveszem a nacijat es szamba veszem a logojat. :) En ugyan nem celozgatok meg jelezgetek.

Igy minden nap szexelunk.

Megoldas:

Tehat fozz neki olyan kajakat, ami segiti az erekciot.

Attol, h nem all fel, lehet meg szexelni : ott a keze, fogjon vibratort es csinalja azzal.

Attol meg, h nem all fel, lesz. Phatod utana.


Szerintem a kerdezoskodes nem vezet eredmenyre, csak a konkret ramaszas.

N

2015. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Hiába pontoztátok le az 5-öst, azért szeretjük az ilyen nőket rendesen! :)
2016. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!