Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy nem akar engem is elvinni a buliba? Vagy inkább velem kellene legyen?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal, jól megvagyunk. A kevés szabadidejét mindig velem tölti. Most szilveszterkor viszont úgy néz ki vidékre megy, mert régi barátaival akar szilveszterezni. Arról nem volt szó, hogy én is menjek vele. Az a helyzet, hogy ő már rég bulizott, és szeretné elengedni magát, piálni, stb. Én viszont nem ismerem azt a társaságát és nem vagyok ilyen. Ő azért nem gondolt rá, hogy menjek vele, mert úgy gondolta nem érezném jól ott magam. Ami így is van, de egy kicsit rosszulesik nekem ez, mert nekem nincs semmi programom aznapra és nem is lesz már. Megértem, hogy velük is akar lenni kicsit, nem várom el, hogy velem legyen. Szerintetek jogos ez így? Hogy elmegy bulizni nélkülem? 19/L

2015. dec. 28. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Jogos. 27L
2015. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Jogos. Minek feszengj egy csapat vadidegen között, akiket akkor látsz először?
2015. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az jogos lehet, hogy elmegy, de az nem, hogy téged meg sem kérdezett a terveidről.
2015. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Az valóban romantikus, mikor az új év első percében csókolóztok a tűzijáték alatt, de az is igaz, hogy nem kötelessége mindig veled lenni... Neki is kell egy kis szabad tér.

Szerintem beszélgessetek erről egy kicsit.

2015. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!