Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van -e jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a srác nem akarja elvinni a barátnőjét egy buliba, mert inni akar?

Figyelt kérdés
A pasim nagy bulizós, én meg nem.... és most hétvégén megy is a barátaival, ahol lesz egy lány is, szóval nem is csak fiús buli... kérte, hogy ne menjek, mert nem szeretné. Ő csak inni akar az este. Ez milyen?? Én nem értem. :( Régen ez nem volt így, együtt is tudtunk bulizni. 1,5 éves kapcsolatról van szó. Köszi ha írtok
2012. máj. 10. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
szerintem most csajozni akar, nem csak inni.
2012. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Jó hülye a pasid vagy te, ha bedőlsz neki. Menjen a francba ilyen szöveggel.
2012. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

Én is azt mondom h egy idiótát fogtál ki!

De ha te ezeket elfogadod akkor te is idióta vagy.


Személy szerint azt mondom, h gondolkodj el azon h akarod e ezt az egész kapcsolatot.

27/f

2012. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Hmmm....buli, pasik, egy lány.

Így kezdődik a gang bang :D

2012. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi. Attól még, hogy van egy lány a bandában vagy akár több is, nem a te pasidra hajt minden lány.

Én is szívesebben megyek egyedül ha a haverokkal akarok piálni, ha van lány, ha nincs köztük.

Annyi, hogy felhőtlenül akar szórakozni nem téged kísérgetni mindenhova meg rád figyelni.

2012. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Neked van barátnőd? Szoktál ilyen mondani neki? Jól érzed magad nélküle egy buliban?? Ha ezekre igen volt a válasz...akkor vajon SZERELMES VAGY MÉG?????
2012. máj. 10. 10:26
 7/13 anonim válasza:
Mivel már egy ideje jártok, azért ismerned kell a párodat, és kell lennetek olyan viszonyban, hogy ha megkérdezed tőle ugyan ezt, akkor válaszoljon. Ha meg tegyük fel tényleg csak inni akar, akkor neked ezt el kell fogadnod, neki is szüksége van egy kis kikapcsolódásra (lásd:Gondolom te is elmész a barátnőiddel beszélgetni, vásárolni). Szóval rajtatok áll, hogy bírja e a kapcsolatotok, és csak remélem, hogy nem azért megy el egy buliba, hogy becsajozzon.. Viszont ha nem bízol benne ilyen téren, akkor menj el kémkedni (értem itt, hogy menj el te is a buliba vagy a környékére és figyeld meg mit csinál, mert szerintem nem lehet rossz szombat esti program. Mindenesetre jobb mintha otthon marcangolnád magad :D)
2012. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tuti nem csajozni megy, ebben biztos vagyok. Nem az a típus. Ő ha választ, akkor véglegesen választ, és engem imád, engem akar majd feleségül is venni. Igen, valószínű, hogy így is fel lehet fogni, hogy szüksége van kikapcsolódásra, csak nekem baromi rosszul esik ez. Megpróbálom elfogadni, de ha túl gyakori lesz ez, azt már nem bírom ki! Sajnos ilyen vagyok. Köszi h írtatok :)
2012. máj. 10. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
nincs. ha a pasid a bulit választja helyetted, akkor ott már baj van.
2012. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt a "véglegesen választ" és "ő nem az a típus" dumát egy tucatszor hallottam már. mindegyik pali ugyan olyan.
2012. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!