Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi magányos ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert sokaknak nagy az elvárása a másikkal szemben.
2015. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Egy újabb troll kérdés, hogy a férfiak szidhassák a nőket... :D köszi
2015. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
én magányos férfiként tudok válaszolni ! mert a mai nőknek extra nagy az elvárása még a ronda kövér nőknek is.
2015. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
...és itt is van
2015. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert van, aki szociális analfabéta, van, aki csak szimplán peches mindig, és van olyan, aki nagyon is ért az emberekhez, csak nem a megfelelő helyen tanul/dolgozik/él stb.
2015. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Én is meguntam már az ismerkedést. Úgyis kudarc lesz, akkor minek erőltessem? :) 26F
2015. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Én egyszerűen nem találok párt. Akárhogyan próbálkozok senkinek se vagyok elég jó, pedig szerintem nem vagyok csúnya nem vagyok idióta sem de ez kevés a nőknek.
2015. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

A nők elvárása csak egy szempont. Szerintem AKKORA elvárásuk nincs, egyedül neten van pont azért mert személytelen a dolog, itt kénytelenek csak a külsőségekre menniük.

A nagyobb probléma szerintem, hogy a mai fiatalok 99%-a gyakran neten éli az életét, de olyan nézeteket vall, hogy ő nem ismerkedik neten.

Ez olyan mintha svédasztal mellett vagy, de kijelented, hogy te csak rendelésre vagy hajlandó ételt enni.

2015. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokan nem merünk őszinték lenni.

mikor kedvesek velünk, nem tudjuk gyanakvás nélkül fogadni.


vannak dolgok(munka, háztartás), amik behatárolják a gondolatainkat, ezért szűk körben mozgunk.


nem szeretnénk, hogy ugyanúgy bántsanak meg minket, mint a múltban.


sok mindent védünk - a testünket, hogy ne csak az kelljen. a pénzünket, hogy ne csak az kelljen. a hírnevünket, hogy ne ő legyen az utolsó, akinek kellünk. az otthonunkat, hogy ne háborgassanak, ha elromlanak a dolgok.

2015. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ez például egy ok.


[link]

2015. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!