Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt hogy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt hogy rossz nekem mikor mondtam neki hogy nem rossz?

Figyelt kérdés
(F)Mért hiszi hogy rossz nekem mikor megbeszéltük nem 1x hogy elfogadtam hogy mással jár.Mért mondja hogy azt akarja hogy ne szomorkodjak hanem boldog legyek mikor mondom neki hogy semmi bajom és minden oké? Tiszta nektek ez a viselkedés? szóljatok ha nem világos a téma.
2010. márc. 24. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nemtudom..
2010. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert túl nagy az arca és azt hiszi, hogy teljesen odáig vagy érte. Ez az egyik lehetőség. A másik, hogy szomorúnak lát, mert bűntudata van, amiért elhagyott téged. A harmadik pedig, hogy tényleg szomorű vagy miatta csak nem akarod beismerni. :) 22/f
2010. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemtudol jó hazudni :D
2010. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a 2.válasz a legesélyesebb :)

lehet bűntudata van mert tudja menyire szerettem.Persze most is szeretem csak baráti szinten állok hozzá. ezt nem érti meg? mondjuk ő nehezebben emészti meg a dolgokat mint én. őszinte ember vagyok.mindig megmondom neki ha valami van.és ezt jol tudja ő is.

Nem vagyok én szomoru.Nem én tehetek rola hogy az ésszerű kapcsolatba megy a szive utja helyett :D

2010. márc. 24. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy őszinte vagy?
2010. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és a névnapomon meg 3x is felköszöntött. telón is ,neten is.
2010. márc. 25. 00:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos! Én lelkileg sokkal stabilabb vagyok mint ő. ő nagyon ingadozó. Ha olyanja van nagyon letud süllyedni a mélybe.
2010. márc. 25. 00:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha az érzésről és a hozzá állásra célzol, elhiheted hogy lehet másképp állni az emberhez mint ahogy érezzük.Ez attol függ ki hogy tudja kezelni saját magát,személyiségét.Önismeret.Amikor az ember eljut odáig; hogy képes a "szívével gondolkodni és az agyával érezni", vagyis intellektuális erejét a szeretet szolgálatába állítja, akkor végre tudatos építőjévé válik a kozmosznak. Teremt, mint egykor teremtett...nem vicc! csak ezt NAGYON kevesen tudják!
2010. márc. 25. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!