Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 vagyok, a barátom 43.1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 vagyok, a barátom 43.1,5 hónapja már járunk, és minden tökéletes, de én még nem akarok lefeküdni vele. (az előző kapcsolatomból nagyon rossz élmények maradtak) Én ezt el is mondtam neki, de folyamatosan erőlteti. Lehet, hogy csak azt akarja tőlem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tuti!
2009. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

43 hónap = majdnem négy év.


Négy év alatt nem feküdtél le vele???????? Ez egyáltalán nem normális! Nem tudom, hogy milyen negatív tapasztalatod lehetett, de pszichológushoz kéne menned vele, talán ő segíthet feldoldozni a dolgot, hogy végre normális párkapcsolatod lehessen.


A barátod már réges rég elhagyott volna, hogyha nem szeret. Nem is értem, hogy fordulhatott meg a fejedben, hogy csak a szexet akarja. Nincs az a balek, aki ennyi évet várna, ha nem szerelmes.


Viszont neked meg azt kell megértened, hogy minden párkapcsolatban szükség van a szexualitásra, anélkül nem fog működni, kész csoda, hogy eddig nem szakított veled... Tényleg meg kéne próbálnod megoldani, mert ez nem állapot.

2009. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
minek neked 15 évvel idősebb férfi? Sok a pénze? Mer nehogy a szeretem meg érett meg kedves dumával gyere már.
2009. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
18:45-s 43éves a pasija és másfél honapja vannak együtt!:)
2009. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Oh jesszus félreértettem, bocsánat, csak összefolytak a dolgok.


Hát, ha másfél hónap után már a füledet rágja, attó még nem biztos, hogy csak azt akarja. Én meghülyülnék szex nélkül ennyi idő alatt, az meg ugye evidens hogy nem megy érte máshova...

2009. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

a Kérdező arra gondolt hogy ő 23 éves, a barátja pedig 43 éves. másfél hónapja vannak együtt


amugy szerintem is csak "arra" megy ki a játék:S

2009. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Csatlakozom a legelső beíróhoz egy pákapcsolatban természetes a szekszualítás és ezt nem jó belőle kihagyni. Ha valaki eggyi ideig kibirja nem tizenévesen a partnere mellet szex nélkül az nem csak arra kell neki a párja.
2009. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
én megértem a helyzeted ki a f.sz akarna rá mászni egy kiszáradt narancsra ha ki akarsz mászni ebből a helyzetből vegyél egy kutyát vagy lődd magad tarkón
2009. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezt akkor tudod meg szerintem ha lefekszel vele... és amúgy is, pasiból van.nem biztos hogy csak azt akarja
2009. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43 éves érett pasi.Gondolom,ha találkoztok,csak csókolóztok,simogatjátok egymást.És nem társasoztok:)Ne várd,hogy ne akarjon lefeküdni Veled.Ha nem fekszel le Vele,akkor azért hagy el,ha pedig lefekszel vele,és elhagy,akkor egy barom!
2009. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!