Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mik azok a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a dolgok amitől beindul nálatok a LÚZER-RIADÓ?

Figyelt kérdés

Többször megtörtént velem, hogy egy-egy lány földobott nekem egy labdát aztán lerázott. Persze tudom, hogy valamit én ronthattam el, de mégis kiváncsi vagyok.

Ha nektek megteccik egy fiú, és pl elhívod bulizni(feldobsz egy labdát), ezekután mi olyat tud tenni amitől aztán teljesen elmegy a kedved tőle?

természetesen túlzások kizárva, remélem értitek a kérdést csajok!.


2010. márc. 24. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Már ez a kérdés eleve egy lúzerség. Bocs haver, de inkább légy normális, minthogy azon matekolsz, hogy mit lépjél milyen "labdára".
2010. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem érzem magam lúzernak egyáltalán, viszont tudom, hogy valahol legtöbbször hibázom. valószinüleg a személyiségemből adódóan teszem ezt, tökmind1. te nem vagy lány de nagyfiú lehetsz te is ha este 23:27 kor itt vagy.
2010. márc. 24. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:

23:24-kor írtad ki a kérdést, de 23:27-kor már gáz itt lenni? Ezt csak én nem értem? xD

Amugy mondjuk ha hangosan elkezdesz vihogni, vagy ha beleböfögsz az arcába azt általában nem szeretik, bár volt olyan csaj akinél már bejött ez is nekem. xD

2010. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam mindig is az első nyálas mondatnál, vagy erőltetett "vicces" beszólásnál szólalt meg a vészcsengő...de mindenki másra "ugrik"...
2010. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

elöttem szóloval egyet értek

meg mondjuk engem irritál ha a pasi nem tud mit kezdeni a testével .szal görnyedten áll, kalimpál a kezeivel, piszkálja a cipzárját stb...

2010. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy perpill ez a kérdés a főoldalon a "Hogy tudnék ismerkedni a WOW-on?" kérdés után jön. Ha valamitől, hát ettől biztos bejelez a lúzerradar :)
2010. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hét figyi...elhív bulizni=szimpatikusnak talál.

buli közben meg is ismer vmennyire, ilyenkor 2 lehetőség áll fenn:

1; szimpatikus volt neki azis amit akkor megismert belőled

2; nemvoltál neki szimpatikus már így közelebbről ismerve


ez ilyen egyszerű.

2010. márc. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg inkább te elhívni egy lányt randira. Kezdj el te udvarolni egy kiszemelt csajnak, és ne azt várd hogy valaki téged hívjon. Az a nő aki már ennyire bátor hogy elhívjon egy szimpatikus pasit, az elég magabiztos, és lehet hogy te meg nem tudsz még magabiztosabb lenni, csak ráhagyod hogy udvaroljon neked, de ezt a nők megunják.


A férfi hív randira, a férfi veszi az üdítőt, a férfi nyitja ki az ajtót, ugyanakkor magabiztos, tudja mit akar. Eleinte. Aztán változhat a helyzet.


Szóval ha sikeres szeretnél lenni, nézz ki egy nem hivalkodó lányt, és próbálkozz nála. Ha nem is vagy egyből beleesve, az csak jó, mert ki tudod tapasztalni, hogy mit kell tenned, és hidd el, a sikerélmény után lehet hogy beleszeretsz. :)


31/N

2010. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csajra kellett volna figyelned nem a labdára,hogy milyen magasra megy! :D
2010. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!