Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Mindenki szerint körülöttünk, a csillag jegyek alapján és alapból is összeillünk.! A LÉNYEG LENT!

Figyelt kérdés

Van egy lány,egy évvel fiatalabb nálam,én 17 vok.Már 2éve "barátok" vagyunk.Azonban mindenki szerint,akivel eddig találkoztunk úgy,h ketten voltunk,azonnal azt kérdezte,h járunk e,mert ha nem akkor nagyon szép pár lennénk.Nemrég csak úgy hülyeségből megnéztem,h a horoszkóp mit mondana,ha összekerülnénk és 100%-os szerelem jött ki,tehát abszólút még abban is összeillünk.


Azonban most jön a probléma,nem arról van szó,h én ne tetszenék neki,vagy nem érezne semmit irántam.Azért nem akar komolyabb kapcsolatot,mert tetszik neki a mostani élete.Tehát szabadon elmehet bármikor bulizni és ott,ha úgy esik és sokat iszik bákivel smárolgatni.Tehát tetszik neki ez a "ribanc" élet stílus és azt mondja,h majd ha kiélte magát ebben és komolyabb lessz akkor lehetne szó rólunk.Mert hogy nem akarja összetörni a szívem,mert nagyon szeret hozzá és nem akar fájdalmat okozni.Én erre csak annyit mondtam,h akkor ne igyon annyit egy bulin,ahová nem tudom esetleg elkisérni és kész,de ez nem igazán tetszett neki,túlságosan rákapott.:S

Pedig még csak nem is egy hű,de jó csaj,én se tudom mit eszek rajta,mert amúgy nem tetszik,de valami megfogott benne és nem tudok ellene tenni.

Lehet,h túlságosan összeillünk ahhoz,h "csak egy újabb csaj"-nak tituláljam,mert elég nehéz csak barátnak maradni,azonban abból meg ő nem enged.Nagyon ragaszkodik hozzám és velem akar lenni és mindennap szinte beszélgetünk is.Sőt volt már olyan hetem is,h egész végig eggyüt voltunk,még suliban is csörgetgettük egymást.


Tehát most mit tegyek?


2010. márc. 25. 08:40
 1/7 Andrewka ***** válasza:

Egyrészt a csaj egy ribanc, ezért nem érdemes vele foglalkozni. 16 évesen seggrészegen smárolgatni azzal aki éppen jön, jövő héten lehet már szopni is fog a disco mögött ha eddig nem csinálta. Nem hiszem h ilyen csajra vágynál akármennyire jóban vagytok.

Másrészt bekerültél a "fiúbarát" kosárba. Ez az a helyzet ahonnan az életben nem fogsz összejönni vele. Neki már csak egy barát vagy akivel meg lehet beszélni bármit, nem tekint rád pasiként akárhogy kepesztesz. Láttam már pár ilyen helyzetet és évekig gyötörte magát a srác miatta. Csajozz be és kész, attól még lehettek barátok, de több szerintem sose lesz.


22/f

2010. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a horoszkópotok?
2010. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem értek egyet az elsővel.. a mostani barátomat én is a "barátkosárba raktam", és ma vagyunk fél éve együtt, és nagyon szeretjük egymást :)

egész nyáron küzdött azért, hogy összejöjjünk, én pedig mindannyiszor azt mondtam, hogy nem, mert kiakartam élni magam.. ki is éltem magam, (közben nagyon sokat voltunk együtt a fiúval) és a nyár végén lépett, nem bírta tovább én pedig hagytam :)

nagyon szokszor megköszönöm neki, hogy nem hagyott annyiban :) te is várj, adj neki időt és egyszer csak "csapj le rá"

na remélem érthetően sikerült elmagyaráznom :D

sok sikert ;)

18/l

2010. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, úgylátom neked több eszed van mint ennek a csajnak, és egészen tisztán látszik hogy nem hozzád való, belsőre - őszintén - gondolj már bele, később aztmondja gyertek össze - bíznál benne? hogy esetleg nem folytatja azt amit most csinál-

Szerintem nem passzoltok össze- tedd fel a kérdést magadban - kibírnád e ha megcsalna - ennek függvényében dönts. Gyökeres változásra ritkán képes az ember :)

22F

2010. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy joey mondaná:már a barát zónában vagy, túl sokat vártál:)
2010. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a barátkosár dolog. Kedvesem régen a legjobb barátom volt, állandóan együtt voltunk és ránk is mindenki azt hitte, hogy járunk. Két évig küzdött értem mire beadtam a derekam. 1 éve vagyunk együtt, és életem legjobb döntése volt:)
2010. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,várom tovább őket!:D


Én Oroszlán vagyok,ő nyilas.


Igen én is tudok a női logikáról annyit,h van ez a barátkosár dolog,de amit eddig talán nem árultam el róla,h egyszer egy bulin velem is összejött és utána azt mondta,h neki is nagyon jó volt,de csak ennyi.

2010. márc. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!