Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek, ha párotok 1,5 év után hozzátok sem érne. Csak kb havi 1 alkalommal. Azt mondja azért nem mert meghíztam. Szóval ezek szerint undorodik tőlem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Belenéznék a tükörbe, és rájönnék, hogy valószínűleg joggal undorodik tőlem, majd életmódváltásba kezdenék a saját egészségem érdekében is.


De félek, hogy nőtársaim 90%-a inkább kicsapná a hisztit, és zokogó sütirohamok hevében átkozná a férfinemet ehelyett.

2016. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy valóban meghíztál-e? Mert ha nem, akkor ez lehet akár kifogás is a férfi részéről.

Ha tényleg jött rád némi plusz kiló, akkor azért az is számít, hogy mennyi, mert 2-3 kg felesleg még nem a világvége, jó esetben ennyi meg sem látszik, sőt, még egy karácsonyi kajálós időszak során is többet szedsz fel ennél...

Ha viszont kb +10 kg jött fel rád az elmúlt másfél évben, az valóban lehet a párod számára zavaró. Ebben az esetben lehet, hogy el kéne gondolkodni az életmódváltáson, hiszen a te egészséged is megsínyli a túl sok súlyfelesleget.


Egyébként nem tudom, mit szólnék hozzá, ha a párom így viselkedne velem. Én híztam már ennél jóval többet is (terhesség alatt meg aztán pláne), volt már rajtam 20 kg súlyfelesleg, meg volt, hogy fogytam egy csomót, és soha nem volt probléma a súlyomból vagy az alakomból, a párom mindenhogyan kívánt engem és a súlyomtól függetlenül ugyanúgy szeretett. De nyilván minden férfi más, minden ember különbözik, van akit 2 kiló többlet is zavar, mást meg 20 kiló se rendít meg az érzéseiben. Gondolom, ez egyénfüggő.

2016. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem lány vagyok, sokkal inkább férfi.

A lényeg. Én a helyedben örülnék neki. Mert így időben kiderült, hogy "férfiből" megbukott. Férjnek, apának alkalmatlan.

Kidobhatod már most, és összejöhetsz valaki mással, aki tényleg szeret.

Ahogy előttem is írták, mi lenne vele a terhességed alatt/után?

2016. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Miért törvényszerű hogy a csávó a hibás?

Én se kívánnám meg a barátom ha mosdatlan, szőrös, vékony vagy épp kövér... Ezek hiába alap dolgok az is alap dolog hogy csinos maradjak.... Valakinek épp az a szexepilje hogy ilyen-olyan testrészei vannak. Valakit csak ez indít be. És ha ezek már nincsenek? a két szép szemedért feküdjön le veled? :D Hiába szeretem mert a szerelem meg a szex ha nem is nagyon de távol áll egymástól... mert megbirok idegen csávót is kívánni ....

19L

2016. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Volt ilyen kapcsolatom. Először az volt a kifogása, hogy felszedtem pár kilót. Később vékonyabbra fogytam (nem szándékosan), mint amikor megismert. Utána csak fáradt volt. Később már én sem kívántam őt. Próbáltam menteni a menthetőt, ő nem volt igazán partner, csak a szája járt. Persze szakítottunk.

Ha nem extrém a súlyváltozásod, inkább csak kifogás lehet a részéről.

2016. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, nem nyúl hozzád, mert meghíztál? Vágd ki a p-csába. Megszabadulsz 80-100kiló feleslegtől :D
2016. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy az emberek azt hiszik, mindig ugyanígy fognak kinézni, pedig nem.

A 19 éves lánytól kérdezem, hogy szerinted te 50 évesen, 2 vagy akár 3 szülés után ugyanolyan szép, csinos és üde leszel, mint most? Nem leszel ráncos, nem leszel striás, nem lesznek rajtad plusz kilók vagy mondjuk terhességi csíkok (ne adja az ég, nem lesznek esetleg a hasadon akár császármetszésből vagy más műtétből származó hegek)?

És akkor az lenne a normális, hogy a párod lelép és otthagy, csak azért, mert már nem úgy nézel ki, mint amikor 19 évesen megismert? Oké, hogy legyen az ember igényes, adjon magára és ne hanyagolja el a külsejét, de sokan elfelejtik, hogy ha megszakadsz, akkor sem fogsz úgy kinézni örökké, mint fiatalon. Nem hiszem, hogy normális dolog pár kiló miatt ekkora hacacárét csinálni, amikor ennél sokkal drasztikusabb változások is érik még a külsőnket az évek múlásával. Oké, lehet háborogni, hogy plusz kilókkal, terhességi csíkokkal a hasán vagy ráncosan már nem kívánjuk a párunkat és természetesen erre is vannak megoldások, hiszen kis akaraterővel és rendszeres mozgással le lehet fogyni, sőt, nyilván a plasztikai sebész is örömmel feltölti a ráncos pofikádat több milliókért, ha a másik már nem kíván a szarkalábaid miatt, de számomra rettentően elkeserítő lenne, ha a páromnak valóban ennyire csak a külsőm számítana...

2016. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi #7es. :-)

Akartam írni én is a hölgynek, de én nem tudtam volna ilyen kulturáltan, szépen megfogalmazni.

Így inkább csak arra kérem, hogy olvassa el még egyszer, amit írtál.

Egy rendes férfi plusz 100kg esetén is nőnek tekinti a szeretett nőt. Segíti a fogyását, de akkor sem bántja. Még akkor sem teszi szóvá, ha nyalakodás közben, szó szerint nem kap levegőt.

2016. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

#7 De ezek elkerülhetetlen dolgok, amiket te felsoroltál. Viszont a hízás egy kis odafigyeléssel megelőzhető lenne, de sokan belekényelmesednek egy kapcsolatba, utána meg sírnak, hogy a párjuk már nem kívánja őket.



A képébe röhögnék és megmutatnám neki hol az ajtó. 50-52 vagyok már legalább 7 éve, ha neki számít ez a 2 kiló ingadozás, akkor valami nagyon nincs rendben vele. Többet meg kizárt, hogy hízzak, magam miatt.

2016. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp mennyit szedtél fel az alatt a másfél év alatt?
2016. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!