Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal gondjaim vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buraib kérdése:

A párommal gondjaim vannak. Egy éve vagyunk együtt még csak s a szexuális életünk romokban hever. Az elmúlt 6 hónapban 5 alkalommal voltunk együtt. Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nem velem van a baj, hogy ő "beteg" (de orvoshoz nem akar menni és mikor van együttlét van merevedése, szerintem csak kifogás). Nem tudom mit tegyek nem csaltam meg, de nagyon hiányzik a szex. Ő 33 éves én 25. Mindemellett van más problémám is vele kapcsolatban. Nem enged dolgozni, nem enged sminkelni, nem járhatok miniben, alig találkozom a barátnőimmel, de ő sem jön velem soha sehova! Sosem bókol nem mondja, h9gy szép vagyok neki. Semmit sem tehetek szinte amihez kedvem lenne, nagyon boldogtalan vagyok így. Többször beszéltem vele ezekről a dolgokról, s mindig csak azt mondja, hogy ez az ő hibája megváltozik szeret. Az intim dolgokra visszatérve, fiatal, nagyon igényes vonzó lany vagyok. Környezetemben népszerű még a lányoknál is. Mindig imádtam öltözködni, sminkelni stb. Mások már bolondnak néznek, hogy mindezt hagyom. Mit tehetnék?

2015. máj. 4. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe hanyagolnám ezt a kapcsolatot. F
2015. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez mitől kapcsolat? Mármint se szex nincs köztetek, se nem bókol. El se enged sehová, megmondja hogy öltözz, dolgozni se hagy - teljesen elveszi az önállóságodat.

Ez egy arab? Nem kell, hogy így élj, ha te nem ezt akarod.

2015. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A családommal nagyon kedves,figyelmes.Szeretem,de nem bírom elviselni ezt a viselkedést.
2015. máj. 4. 21:22
 4/15 RRR ***** válasza:
100%

ennek egy guminő kéne

nem egy remek nő

lépje le,mielőtt bezár a pincébe ez a retaldált f...szkalap

2015. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod elviselni ezt a viselkedését(jogosan), akkor meg miért nem szakítasz? Csak azért mert a családoddal rendes?
2015. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
nem lesz olyan rossz hely az a pinyó... Néha még talán enni is kapsz majd.
2015. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Zavard el egy pszichológushoz. Ha meg nem hajlandó menni, akkor szakíts vele. Nem sok értelme van egy ilyen kapcsolatnak.
2015. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez egy zsarnok. Lépj le, mert csak rosszabb lesz!
2015. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 RRR ***** válasza:

6!!

:DDDDDDDDDDD


ja és nem veri meg minden nap

tiszta főnyeremény ez fa....zi

2015. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már említettem neki,hogy menjünk szakemberhez.Egyébként próbál velem is figyelmes lenni.Megkérdezi mit ennék,innék?Megkapok tőle mindent.Nem a pénzről van szó.Maga a gesztus.Nem beszél csúnyán velem.Sokszor sír;ha már kiakadok rajta és elakarom hagyni akkor könyörög,hogy ne tegyem.
2015. máj. 4. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!