Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselkedtek randin amikor megvan? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy nekem megvan és a kapcsolat elején tartunk, és nemtudom hogy elmondjam e neki hogy miért vagyok ennyire ideges, kiborító, és érzelmes egyszerre.Nem akarom elijeszteni, denem biztos hogy egyszerre veszi a jeleket.Elmondjam neki vag yne..
2010. márc. 25. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
igen
2010. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég necces,hha nagyon meglátszik rajtad,hogy megvan. Nem lehetne egy másik időpontra átrakni a randit?
2010. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ne.
2010. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
De.
2010. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Talán.
2010. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mégse.
2010. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy hete ismerjük egymást és pár napja járunk.Eddig minden nap találkoztunk, úgyhogy furán venné ki magát, ha pont ma nem.Egyébként pedig én imádok vele lenni, és suliban nem ugyan olyan, akkor nem mer közeledni.Úgy érzem hogy most érett meg a dolog az első csókra és a világ semmi pénzéért nem mondanám le a randit.De irtó kiborító vagyok ilyenkor, nem tudom hogy hogyan fog reagálni..
2010. márc. 25. 14:12
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, jelentetek már annyit egymásnak, hogy ilyen intimebb dolgok is szóba kerüljenek, akkor elmondhatod nyugodtan. Nem kell felfújni, csak megemlíteni, hogy ilyenkor nyugtalanabb vagy.
2010. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Elég hülynén hangzana ha szólán hogy bocsi de ............

Sose értettem miért kell a "hisztit" ráfogni a menszeszre

2010. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!