Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI legyen a következő lépés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI legyen a következő lépés, hogy engem válasszon? (van barátja)

Figyelt kérdés

5 hónapja van együtt a barátjával ez a lány, még mielőtt összejöttek egyszer volt pár csók, és azóta is jóban vagyunk. Majdnem minden nap találkozunk, mivel a csoporttársam, az órákon mindig egymás mellé ülünk, esténként órákon át beszélünk facebook-on, mostanában még sms-ezünk is.

Kb három hete egyik este kettesben voltunk suli után, iszogattunk, először csak átkaroltam, kb egy órán át így voltunk, aztán megcsókoltam, visszacsókolt. Utána hozzámbújt, megint megcsókoltam, aztán elindult haza.

Előző héten pedig voltunk együtt bulizni, ott egy percre se engedtem el, ha ültünk valahol, akkor átkaroltam, ha táncoltunk, akkor összeölelkeztünk teljesen. Utána kézen fogva sétáltunk haza.

Valószínűleg tetszem neki, és gondolom lenne esélyem, különben nem hagyná ezeket a dolgokat, de nem akarom elrontani, vagy nagyon lerohanni. Mit kéne lépnem?

22F


2013. márc. 27. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem elég üzenet ez arra irányulóan, hogy ezt a lényt kerülni kell, hogy ezt megteszi a barátjával? Veled is megtenné vszeg, hidd el. Ha valakiben ennyi erkölcsi tartás nincs...
2013. márc. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerem annyira, hogy tudom miért csinálja ezt, de nem ilyen típus egyébként. De nem ez a lényeg most, hogy őt bírálja bárki is.
2013. márc. 27. 02:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd amit eddig tettél. Tegyük fel sikered van. Utána ezt a kérdést olvashatod valakitöl a GYIK-on:
2013. márc. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folytasd amit eddig tettél. Tegyük fel sikered van. Utána ezt a kérdést olvashatod valakitöl a GYIK-on:

MI legyen a következő lépés, hogy engem válasszon? (van barátja)

5 hónapja van együtt a barátjával ez a lány, még mielőtt összejöttek egyszer volt pár csók, és azóta is jóban vagyunk. Majdnem minden nap találkozunk, mivel a csoporttársam, az órákon mindig egymás mellé ülünk, esténként órákon át beszélünk facebook-on, mostanában még sms-ezünk is.

Kb három hete egyik este kettesben voltunk suli után, iszogattunk, először csak átkaroltam, kb egy órán át így voltunk, aztán megcsókoltam, visszacsókolt. Utána hozzámbújt, megint megcsókoltam, aztán elindult haza.

Előző héten pedig voltunk együtt bulizni, ott egy percre se engedtem el, ha ültünk valahol, akkor átkaroltam, ha táncoltunk, akkor összeölelkeztünk teljesen. Utána kézen fogva sétáltunk haza.

Valószínűleg tetszem neki, és gondolom lenne esélyem, különben nem hagyná ezeket a dolgokat, de nem akarom elrontani, vagy nagyon lerohanni. Mit kéne lépnem?

20/F

2013. márc. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerem annyira, hogy tudom miért csinálja ezt, de nem ilyen típus egyébként. De nem ez a lényeg most, hogy őt bírálja bárki is."


Komolyan ekkora balek vagy? -_-'

(Már elnézést...)

2013. márc. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kettyintsd meg, aztán csá!
2013. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
erkölcsileg mind a két fél elitélendő, hiszen ez nem tisztességes a harmadik féllel. Én azt javaslom, hogy addig ne folytasd ezt a kapcsolatot, amíg a lány nem dönt a jelenlegi kapcsolata felől. Amennyiben téged választ, nem lesz az h bármelyikőtöknek is érzelmi kételyei legyenek. Nyíltan mutatkozhattok, felvállalhatjátok egymás iránt az érzéseiteket. De minél hamarabb tisztázzátok a dolgokat, hogy tovább léphessetek a kapcsolatban.
2013. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MI legyen a következő lépés, hogy engem válasszon?


- Növessz gerincet.

2013. márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Antonius Caepio ***** válasza:

Valójában egyik nő sem "ilyen típus", csak vannak férfiak, akikkel kivételeznek, ugye? :-)


Felejtsd el. Ez rettentően gusztustalan dolog. Nem érzed magad rosszul, hogy egy foglalt lánnyal csókolózol, illetve kézen fogva sétáltok haza? Olyan vagy, mint azok a lányok akik ezekre a mindenkivel összefekvő "rosszfiúkra" hajtanak, és úgy gondolják, hogy majd pont értük változik meg, majd pont mellettük lesz hűséges.

Szerintem csak áltatod magad.

2013. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!