Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti begurulnátok? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti begurulnátok? Túl sokszor vicceltem valamivel, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondtam a páromnak (ő a fickó én a nő), hogy csak azért vagyok vele, mert motorozik, van motorja. Hogy csak a motorosokra bukom, benne is csak ez fogott meg. Meg hogy imádok felülni mögé, és hogy mit el nem kell viselnem ezért...

Ezek kamuk, csak vicceltem!! Számomra vonzó tényező, ha egy férfi/fiú motorozik, szóval nagyon örülök ennek a jó szokásának, de nem ezért vagyok vele! Lám, most tél van, most téli álmot alszik a motorja, mégis vele vagyok.


2016. jan. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És?

Begurult?

Vagy minek tetted fel a kérdést?

Én a helyében oltogatnálak,hogy hamarosan autót készülök venni... :D

2016. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én értem a viccet, de ha folyton ezzel jönnél akkor azért tudna szarul esni, és igen, lehet ideges is lennék rád emiatt, ha pont olyan hangulatban kapnál el vele...
2016. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszene egy idő után!
2016. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ha ezt meghallanám feltenném használt motorok közé a mocim! =) hihi!
2016. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál ha elmondanám neked minden nap ugyanazt a viccet? Gondolom a 100-dik után is úgy nyerítenél hogy leesel a székről.
2016. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon gyenge a humorszinted. Érdemes lenne olvasottabbnak lenni és akkor jobban éreznéd a határokat a komoly és a vicces között.
2016. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!