Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak olyan párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan párok, akik nem mennek el külön szórakozni, csak együtt, és nem is engedik a másikat?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy nem mindenkinek van igénye a bulizásra, de ha valakinek igen, hát miért ne tehetné?

Miért kell mindent együtt csinálni, miért nem lehet az ember a saját barátaival is néha?

Esetleg azért, hogy ne csalja meg a párját egyik éjszaka a szórakozóhelyen? Ha meg akarná csalni, akkor megtenné máshol is, ha meg nem akarja, akkor akár minden héten berúghat, akkor se fogja.


2016. jan. 3. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Birtoklási vágy.
2016. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem szívesen engedném el, ezért választok olyan párt, aki ezt nem is igényli. az a fontos, hogy hasonló felfogású legyen
2016. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, és miért nem engednéd el? :)

De amúgy bulizni nem, vagy a barátaival akármit csinálni sem? (alkohol nélkül)

2016. jan. 3. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én de értem...mi az, hogy elengedni?

Sokan egy kapcsolatban átesnek a ló túloldalára. Mindent együtt akarnak csinálni, sülve-főve együtt lenni.

Holott nem biztos, hogy mindkét félnek erre van igénye. Egy ilyen kapcsolat inkább börtön. Egy jó kapcsolat nem korlátoz.


Másik példával élve...egy szülő azért nem engedi el a gyerekét mondjuk strandra, mert félti. Félti, hogy baleset lesz stb.

Ugyanakkor a baleset akkor is megtörténik, ha ott van a szülő. Nem ezen múlik.


Egy kapcsolat is pont ilyen, engedni kell teret a másiknak, nem pedig korlátozni.

Én így látom.

2016. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

mi mindig együtt bulizunk,így érezzük jól magunkat :(

a barátom ha szeretne menjen nyugodtan bulizni soha nem tiltottam meg neki,ahogy nekem ő sem :) én néha mikor külön vagyunk otthon, elmegyek a barátnőimmel bulizni, de valahogy akkor meg felhívom,mert valahogy nem érzem magam olyan jól nélküle.de szerintem emberfüggő.valaki azt szereti ha a párja mellette van ( biztonságérzet,megnyugtató) más meg szereti ha külön is vannak :)

2016. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mostanaban egy aprocska feszulos ruhaban megyek vele bulizni es mindig mondom neki, h nyugodtan tancoljon mas lanyokkal is. De tudja, h 1 perc alatt egy egesz tomeg tapad ram, igy erthetetlen, de csak velem akar lenni. Mondtam neki, h egymas nelkul is mehetunk, de nem akar ugy menni.

Jol erezzuk egymassal magunkat. Megbeszelunk kozben nehany uj pozt meg jatekocskat. ( Elettarsak vagyunk.) Minden nap szexelunk, igy mindig ki kell talani vmi jatekot. :) Sohase veszunk ossze bulizasnal, mindig halalra rohogjuk magunkat masok cuccan, meg az elkeseredett tapado probalkozokon. . Kozben nyaljuk-faljik , fogdossuk egymast.

N

2016. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. azért mert aki bulizni megy, állandó kísértésnek teszi ki magát, és előbb-utóbb meg fog csalni. máshova elengedném, ha nem ottalvós, ami ugye szintén sokmindenre lehetőséget ad. persze ezeket úgy várnám el, hogy én se csinálom.
2016. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen kettes, de ugyanúgy lehetősége van a munkahelyén is felszedni egy nőt. :)

És ha meg akar csalni, megfog. Ha nem akar, akkor egy olyan buliban sem fog, ahol csak csinos nők vannak és mindenki őt akarja.

Én szingliként sem ismerkedni mentem bulizni, hanem mert imádok táncolni meg szeretek a barátaimmal lenni és tetszik az ottani zene.

2016. jan. 4. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy te nem azért mész, és megindokolod magadnak, de mindannyian tudjuk, hogy legtöbben azért mennek ;) és kísértésnek teszed ki magad.


ez kb olyan, ha egy pasi pucér nők közé megy, lehet hogy nem akarja megcsalni a párját, de mivel olyan közegbe megy, ahol nagy a kísértés erre, ezért lehet megteszi, még ha nem is akarta.


nyilván ez sokkal drasztikusabb példa, de amikor részeg, öntudatlan emberek közé mész a buliba, akik kaphatók a szex-re, akkor hasonló a helyzet.

2016. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!