Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittinaa1 kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok !19 éves vagyok a párom pedig 22 .Három éve vagyunk együtt .3 hònapos terhes vagyok . Örültünk a babának a párom is legalábbis ezt mondja .. A terhesség alatt idáig 3 x hagyott el ..visszajott mindig azzal a szöveggel hogy neki szüksége van ránk . De már rájöttem hogy egy nagy kamu az egész..Mert rohadtul nem érzem magam boldognak mert nem érzem a szeretetét a törődését . Nem ölelget magátòl nem puszilgat és egyre rosszabb mert attòl mert terhes vagyok nekem erre igényem van ..nem nagyon érdekli . Szerintetek mit tegyek ? (Kérlek ne gyertek azzal hogy "nem vagy kicsit fiatal a terhességhez" de az vagyok de jobbnak lattam ìgy hogy megtartom a babát)
2016. jan. 3. 23:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
49%
Légy türelmes a pároddal fiatal még ő is, biztos nehéz neki pláne ha nem terveztétek. Vedd át a bölcs szerepét ne bántsd , érezze hogy szereted és tiszteled a bizonytalanságát is.
2016. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Tanuljatok együtt az 5 szeretetnyelvről. (Nézz utána neten, hogy mik ezek.) Bár ha 3x is elhagyott, akkor lehet kicsit komolyabb a gond... Bizonytalan lehet. Miért hagyott el szerinted? A külsődre odafigyelsz? (Itt nem azt kell érteni, hogy 6 kiló sminket kell felraknod, épp ellenkezőleg! Meg nem is a magassarkút, mert az sem egészséges terhesen. Elég az alap ápoltság.) Nem vagy túl sokat hisztis? Vagy talált mást??
2016. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tervezett baba volt!Szerintem elég időt kapott már . Ő döntött ìgy nem egyedül csinàltam meg ezt a babát . Mégis most nagyon egyedul erzem magam ..
2016. jan. 3. 23:49
 4/25 anonim válasza:
80%
Hiába teszel kikötéseket hogy miket nem szeretnél hallani, pont az a valóság ami neked nem tetszik. Elsiettétek a gyerekvállalást, a palid pedig még komolytalan csak abban bízhatsz hogy észhez tér ha esetleg meglátja a gyereket. Ha pedig elhagy akkor egy újabb csonka család. Új párt találni sem könnyű, nem sok férfi szereti felnevelni más gyerekét.
2016. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Gyereket szülnél neki mert ölelgetett meg puszilgatott? Kihalok, ez aztán a felelős felnőtt gondolkozás. Erre lehet egy gyerek életét alapozni... Bocs rajtad már nem lehet segíteni, úgyis visszafogadod majd.
2016. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
50%
Szerintem helyesen tetted,hogy megtartottad a babát mert másnak nem adatik ez meg és a 19 azért nem olyan fiatal.Ami a párodat illeti én a helyedben határozottan elküldeném oda ahonnan jött és ha szeret minden követ megmozgat,hogy visszafogadd ha nem akkor pedig jól döntöttél és a legfontosabb most egyébként is az,hogy ne idegeskedj semmi miatt hiszem az árthat a babádnak.
2016. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Ezért nem kell gyerekfejjel gyereket vállalni...

Van,aki 28 évesen sem elég érett a gyereknevelésre.

Mit tegyél?

Jó kérdés... szüleid?

Egzisztencia megvan?

#1 jól mondta,lehet idővel a barátod megkomolyodik, csak éretlen, de az is lehet, berezelt, és nem tud hogyan kibújni ebből az egészből.

Talán a gyerekének a megszületése jó hatással lesz rá, a gyerek még sehol,de már egy rakás gondotok van.

Azt írtad nem kell a kioktatás, de bizony kell,mert az a gyerek 18 évre szól,nem egy tárgyat vettetek közösen,felelőtlenek vagytok.

Mást nem tudok mondani,ha a barátod lelép, támaszkodj a szüleidre, esetleg barátokra.

2016. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
bármit tervezel úgy tervezhogy a párod nem lesz képben
2016. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

#6 Kinek mi nem adatik meg ennyi idősen?

Hogy felcsináltassa magát?

Mi van?

Abban speciel igazad van,felesleges most már idegeskednie, így utólag.

2016. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Sorstárs. 20 éves vagyok, 4 hónapos terhes. Ha van kedved írj privátban.
2016. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!