Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik kémkedő applikáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik kémkedő applikáció, mellyel a párom után kémkedhetek?

Figyelt kérdés
Az sem lenne baj ha fel kellene telepiteni az ő telefonjára is és az enyémre is, valami olyasmire gondolok, ami például elküldi nekem is az SMS-t amit ő kap, vagy jelzi a hívásokat

2016. jan. 4. 02:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy.
2016. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos létezik, mert sok a bizalmatlan ember. De talán próbálj meg vele beszélni előbb
2016. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerubb, ha jol megvered a ratapadot pasikat. Vagy megfenyegeted oket burkoltan . Intelligens megoldas nem letezik erre, ami hatekony.

Nekem bevalt. Bar en meg edzesekre is jarok es mindig megmutatom neki milyen jol utok, konyoklok, rugok, gancsolok, fojtok.

N

2016. jan. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Léteznek.

De ne törődj vele, mert beleőrülsz. A nők bármit megtehetnek, és te nagy bajba kerülhetsz emiatt.

Ha úgy érzed, hogy megcsal, akkor megcsal. Tudom, hogy nehéz nőt találni, de hidd el jobban jársz, még akkor is, ha nem lesz csajod. Dobd ki, mert nem bízhatsz benne, és keress egy olyant, amelyikben megbízhatsz.

2016. jan. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet keresel akkor ezt a kapcsolatot megette a fene. Ha nem bizol benne, szakits. Mennyivel jobb az ha bebizonyosodik hogy megcsal? Mit csinalsz vele? Megvered? Megbocsatasz? Akkor mire volt jo ez az egesz? Mas kerdes hogy ha megtudja hogy kemkedtel utana ott valoszinuleg az o reszerol lesz vege a kapcsolatnak. En tuti ugy dobnalak ki hogy a labad nem erne a foldet es vissza sem tudnad sirni magad. Es nem, az eletben nem csaltam meg senkit. Nalam a kapcsolatban alapveto a bizalom. Ha ez nincs meg akkor kapcsolat sincs.
2016. jan. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg létezik ilyen, de ugye tudod, hogy az ilyen programok telepítése illegális?


22F

2016. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább beszélj vele! De egyébként ha újabb telója van visszatudod keresni pl hol az elmúlt X hónapban persze lehet bekell állítani előtte!
2016. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt van a program amit te keresel:)


www.mobilkem.hu

2016. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, néha a bizonyosság és a bizonyíték az nagyon jól tud jönni egy válóperben
2016. febr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

#9 A válóperben csak akkor számít a félrelépés, ha a férfi lépett félre.

De ha a nő tette, az is a férje hibájából történt.

Ez van.

2016. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!