Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder csak szexpartnerkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder csak szexpartnerkereső? Sztorik?

Figyelt kérdés

Normális pasik is vannak fenn, vagy csak azok, akik ly*knak néznek? vagy olyan, mint egy társkereső, rendes párkapcsolatra (Tudom az alap működését, de milyen emberek keresnek ott és mire?)

Van valami érdekes, vicces, ciki sztoritok vagy találkoztatok már onnan élőben valakivel egyáltalán?



2015. nov. 11. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Vagy csak a szétgyúrt kefélőgépekre buktok.
2015. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően szexre való. Ne kezeld társkeresőként, mert akkor csak csalódások fognak érni.


Vagy alkalmi szexre jó, vagy arra hogy találj egy tartós szeretőt. Menj hagyományos társkeresőre, ha tartós kapcsolatot szeretnél.

2015. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a szeretőmmel találkoztam ott, akivel már fél éve együtt vagyunk. 180 cm magas, karcsú, sötét hosszú frufrus, szép arcú lány. Én 2 méteres, szőke, sportos srác.


Kb 2 napot voltam fent a tinderen, mert egyből egymásra találtunk.

2015. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra jó, amire használod. Vannak természetesen szexpartner-keresők is (ahogy mindenhol), de az én korosztályomban (harmincas) az a tapasztalatom, hogy a használók nagy része párkapcsolatot keres. Nekem tinderről volt a legtöbb érdemi randim, pedig sok helyen fent voltam. (Mondjuk nem jelöltem a félmeztelenül pózolókat, és akiről kiderült, hogy egyből az ágyába invitálna, azokkal nem folytattam a kapcsolatot.) Mivel több érdemi ismerkedésem volt, néhányukkal FB-on ismerősök lettünk, és látom, hogy azóta lett tartós kapcsolatuk, szóval tuti nem dugásra hajtottak. (Nekem is lett azóta, de nem netes ismerkedésből.) Pár mondattal tisztázható, hogy ki mit keres, és akkor egyértelmű a helyzet mindenki számára.
2015. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt egy kapcsolatom tinderről, mindketten komoly kapcsolatot kerestünk, igaz, csak pár hónapig voltunk együtt végül, de rendes kapcsolat volt, nem csak kaland. Sokan megfordulnak tinderen, és csomóan csak szexet keresnek, de vannak azért szép számmal, akik rendes kapcsolatot. Pár ismerősöm is így van ezzel.
2015. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Segítenétek hogy milyen képet tegyek ki magamról és szerintetek van e valami baj a jelenlegivel?

28f

2015. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igazából komoly kapcsolat miatt használtam, de eddig még soha egy visszajelölést sem kaptam egy lánytól sem, mivel ocsmány vagyok.
2015. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!