Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párodra hajtana egy nálad sokkal fiatalabb és csinosabb, ráadásul sikeresebb és pláne gazdagabb valaki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret úgy is mindegy ki hajt rá mert engem választ. Ha meg kellemetlen lenne az a valaki akkor szép szóval tudatára lenne adva hogy máshol rontsa a levegőt.
2016. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szétkapnám a kis hülye tyúkot :D
2016. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha a paromat vinni lehet, akkor vigyek is, m ezek szerint nem szeret elegge. Ha szeretne, akkor mindegy, h ki hajtana ra, mellettem maradna...

Nyilvan zavarna, ha hajtana ra egy ilyen csaj, de nem balheznek vele emiatt, m felesleges lenne.

2016. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagynám, hogy mi bontakozik ki belőle. Ha foggal-körömmel agresszívan nekiesek a srácnak, azzal csak szítom a tüzet, s ha a barátnőm mégis elcsábulna, akkor sosem szeretett igazán, úgyhogy nem is vesztenék vele sokat.
2016. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Úgyis elviszi a barátnőm szóvla tök mindegy. Dögöljön meg mindkettő.
2016. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kevés az önbizalmam, ezért nagyon gyötrődnék és iszonyú féltékeny lennék. (egyedül a külsőm kapcsán jó az önértékelésem) emellett egyetértek azzal, hogy akit vinni lehet, azért nem kár...

23n

2016. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha eltudja vinni vigye, akkor mellette gondolom boldogabb is lesz, ha nem akkor meg így járt...

Ha meg velem marad akkor nyertem :) mondjuk én alapból nem is versengtem, ő próbálkozott...


Nekem is jöhet ide akármilyen lány akkor se cserélném le a barátnőm, ez nem így megy, hogy "hopp egy jobb akkor a régi kuka"...és ha valaki jobbnak, szebbnek látszik attól még nem biztos, hogy úgy is van...


22F

2016. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit, a páromra bíznám, hogy hogyan kezeli ezt a helyzetet.
2016. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden csajom a legjobb pasit érdemli, szóval ha jönne egy nálam jobb (tegyük fel...) akkor a saját hiúságom miatt masnival átkötve adnám át.
2016. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fikarcnyit se érdekelne.

(Rábíznám a páromra a döntést.)

2016. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!