Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mekkora havi jövedelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora havi jövedelme és vagyona legyen az "álompasinak"?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 00:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
ilyet csak a hulyek kerdeznek.
2016. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

500ezer havonta. Na meg a saját kocsi,lakás. Ha ez nincs szóba se állok vele. 😂

Viccelek.

Nekem az a lénye h legyen álandó bejelentett munkahelye és tudjon bánni a pénzével. Ne költse felesleges hülyeségekre. Pl ha a szülelnél lakik,rakjon félre pénzt.

Én az átlag felett keresek. Nekem is van megtakarításom.

Jó pont ha van kocsija (akár Lada is lehet) Nekem is van.

2016. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy trabim, kit vigyek ki vele Romániába?
2016. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Oké második, fogas kérdés:


1. pasi: Ügyeskedő vállalkozó, aki a legrosszabb hónapban is megkeresi az 500 ezret, de nincs bejelentett munkahelye, adót optimalizál. Saját lakása is van, családja is jómódú. A pénzt úgy szórja, hogy havonta "csak" 100 ezret tesz félre a többit elkölti.


Hogy negatív is legyen: jogosítványa sincs, mert védi a környezetet és Budapesten feleslegesnek tartja, szívesebben biciklizik vagy tömegközlekedik, ha muszáj ki tud fizetni egy Übert vagy taxit és akkor az se baj, ha megiszik egy sört vagy csak simán fáradt.


2. pasi: Van RENDES bejelentett munkahelye, kikap havonta nettó 85 ezret, szüleivel él, nekik sincs semmijük csak egy önkormányzati bérlakás. Mivel van kocsija (Lada) az is belekerül havi 20 ezerbe, megtakarítása csak havi 10 ezer, a többi elmegy szűk megélhetésre.

2016. jan. 6. 00:38
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg, hogy ne nekem kelljen eltartani.

Ezzel kapcsolatban nincs más elvárásom.

2016. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nincsenek igényeid sem? Nem csak kisebb kiadások, mint mozi vagy fagyi hanem nyaralás, utazás? Azért ezeket egy pénzesebb pasi simán kifizeti akár még neked is, egy alacsony jövedelmű meg szívni fogja a fogát mert 2 hét alatt elkölti a teljes éves fizetése felét.
2016. jan. 6. 01:06
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek annyira értelmetlen kérdések.


A párom is és én is jól keresünk. A kettőnk bevétele együtt több mint 4000 euró. Ha valami oknál fogva megszűnne a munkája nem küldeném el. Huszonévesen szinte megvan már mindenünk. Simán megélnénk az én fizetésemből is.


Én nagyon rossz korulmenyek között nőttem fel. 18 évesen 2 munkahelyen dolgoztam, hogy meg tudjunk élni édesanyámmal.

A párom kicsit jobb helyzetben volt. De nem sokkal jobban.


Miután meg ismerkedtünk együtt vágtunk neki külföldnek. Most ott tartunk, hogy meg van mindenünk (nem élünk nagy lábon). Támogatjuk a szüleinket és még így tudunk spórólni.


Ezért én úgy gondolom, hogy együtt bármit el lehet érni. Nem kell fentről indulni.

2016. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nemár nemááár.

EGY: Ha van igényem valamire, akkor megveszem magamnak. Nem az akárkim által fogom megszerezni, mert az szánalmas.

Ha el akarok menni moziba, vagy vacsorázni, és a pasi nem tudja fizetni, akkor ÉN fizetem ki, mert ÉN akarok menni.


Kettő: Ha megadja az érzelmi biztonságot és jól összepasszolunk, intelligens, jó humorú, akkor felőlem még az öreganyjával is élhet.


Ha van pénze, nyilván az a legjobb. DE nem arra hogy az én szükségleteimet kielégítse. Mégis mi ő?


Önállóság, önállóság..

2016. jan. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És az 1.pasi hová tud elb,,szni havi 400ezret,ha autója sincs??
2016. jan. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Jah és csak szólok,hogy az 1.pasi,ha adózna is max.200ezret keresne...

Ha ő havonta elb,,sz 400ezret,akkor sosem fog bejelentett munkát végezni.

Szóval egy kis pénzszopó adócsaló mellett szerintem nem leányálom a lét! Főleg,ha a tek veri rátok az ajtót hajnalban! :-)

2016. jan. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!