Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok? Mostanában nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok? Mostanában nagyon sokat híztam (13 kg), pedig heti 4 alkalommal sportolok és keményen diétázok is, mégis, olyan, mintha a levegőtől is híznék.

Figyelt kérdés
Egyelőre egészségügyi okot még nem találtak. Félek, hogy elhagy a párom, vagy már nem fog kívánni, mert fél éve még sportos, izmos testem volt.
2016. jan. 6. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hogyan gondolkodik a párod. Én biztos nem hagynálak el mert látnám, hogy téged még jobban zavar.

Mi változott?

2016. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Attól függ mennyire szerelmes,mi az ideálja,stb.

De tudod mit?

Kérdezd meg tőle,hogy mit gondol!

2016. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudhatjuk, hogy a párodnak mi tetszik, hogyan gondolkodik, de ha tényleg szeret szerintem ez nem lesz akadály. Amúgy ha még nem voltál, akkor keress fel egy endokrinológust.
2016. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

Beszélgess erről a pároddal. Lehet, hogy egész mást gondol, mint amitől félsz.

2016. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigygondod van. Menj dokihoz mihamarabb, minél előbb kezelik, annál jobb.
2016. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

Nincs semmiféle pajszmirigy probléma. Nagyon fontos, hogy ne szupermarketből étkezz, az ottani élelmiszerek és italok min. 95%-a tele van vegyszerekkel és festékekkel, amelyeket az ember belső szervei nem tolerálnak és puffadásokat okoznak, emiatt kellene többször odafigyelj a vizelet és széklet napi mennyiségére és minőségére.

Fontos tisztitókúrákat, komoly diétákat (nem vegyszeres élelmiszerekkel) is tartani, szinte minden hónapban kisebbeket, s minden 3.-4. hónapban nagyobbakat, illetve leginkább csak főtt kajákat fogyassz, sokat jelent.

A szupermarketes vegyszeres és/vagy izesitett "ásványvizeket" és üditőket inkább felejtsd el.

Ha ezeket betartod, akkor segitesz önmagadon egy kicsit.

2016. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 ez alapján az emberek 99%-ának elhízottnak kellene lennie.

Én is inkább valamilyen hormonproblémára gyanakodnék. Nálam pcos bukott ki így, úgy mászott fel rám közel 30 kiló, hogy semmit se tudtam tenni. Az első 10 után drasztikus edzés+diétába fogtam, de még úgy is folytatódott, pedig a végén már gyakorlatilag nem ettem (csak mondjuk 20 deka málnát egy nap), de tökmindegy volt, akkor is híztam.

Aztán elkezdtek kezelni, és ahogy jöttek, úgy el is múltak a pluszkilók. Egyébként döbbenetes megélni, hogy ugyanazt csinálod és egyszer hízol, máskor fogysz tőle..

2016. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinek mi fájt annyira a kommentemben, de az embernek nem csak pajzsmirigye van, úgyhogy tényleg javaslom az endokrinológiát, mert ha hirtelen a semmitől jól meghíztál, akkor sanszos, hogy ilyen hormonális problémád lehet.

Amúgy 6os, jobb vagy mint Dr. House, ha egy kommentből diagnosztizálod az embereket...

2016. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!