Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon észre lehet venni valakin, ha még soha nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez igen jó kérdés!Szerintem nem feltétlenül,mert ha a természeted eleve érzéki,ráérzel magadtól.Én azért a biztonság kedvéért olvasgattam róla előtte.
2010. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És tudod miért is nagyon jó ez a kérdés?Mert egy-két sokadjára csókolózó emberről sem mondanád meg,hogy sokadjára csókolózott,olyan furcsán viszi végbe:)Ismertem ellenben valakit,aki teljesen tapasztalatlan létére hihetetlenül csinálta,úgyhogy nyugi.Nem kell félni tőle!
2010. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. kicsit megnyugodtam :)
2010. márc. 26. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha csókkirály(nő) a másik fél. De pl. két ugyanolyan cipőben járó nem nagyon veszi észre. Meglepő módon ebben a témában is van tananyag, hasonló aggályaimat angol nyelven -húderégen- orvosoltam, méghozzá a gyakorlatban is hasznos módon.

Mondhatni olvasni arany.

2010. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát már rég volt ugyan, de rajtam nem hiszem, hogy látta (vagy ez izgatta), mert utána már majdnem ágyba akart egyből menni :)
2010. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a srác észre sem vette.. még dicsért is, h nagyon jól csókolok. aztán mikor mondtam neki, h vele smároltam először, akk meg kiakadt, és nm hitte el. :D
2010. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
deh jó :) kicsit felbátoritottatok :) köszi :P
2010. márc. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!