Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetek rajta?

Figyelt kérdés
Röviden: a párom,36 éves nő, elvált, 3 szép gyermek édesanyja. Amivel nem tudok mit kezdeni az agresszív türelmetlensége. Természetesen nincs annyi hely, hogy leírjam milyen dolgokon is ment keresztül. De úgy érzem segítségre van szüksége, illetve szükségünk, mert én már nem tudom lenyugtatni,elfáradtam az elmúlt 2 évben. Elhagyni nem fogom, szeretem. A " mindent azonnal ide" hozzáállásból, hogyan tudnám kigyógyítani. Hogyan taníthatnám meg neki a kitartást, a megbecsülést, és azt, hogy hogyan élvezze azt amilye már van, mert ha el is érünk végre valamit, rögtön talál megint valamit amin idegelheti magát. Hogyan segíthetek rajta? És ezáltal rajtunk is?!

2016. jan. 9. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Nem tudom min ment keresztül, de terheket levehetsz a válláról, gondolok itt főként a gyereknevelésre.

Nem lehet könnyű dolga 3 kölyökkel.

Nyilván az idegei kivannak.

Sok türelem, megértés.

Menjetek el valahová kicsit lazítani egy hétvégére, szakítsd ki a szokásos környezetéből, egy kis feltöltődés jót fog tenni neki.

2016. jan. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!