Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy laza kapcsolatban jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza kapcsolatban jogosan panaszkodtame a pasinak?

Figyelt kérdés
Mar egy par honapja randizgatunk, nem ugy indultunk neki hogy csak szex, 3-4ik randin volt az elso, nem nyilvanos, sokat dolgozik es van a barataival. Nemregiben panaszkodtam, hogy nem tolt velem sok idot, megigerte hogy valtoztat, az unnepeken jo is volt..szilveszter napjan, delutan randi, igerte hogy ujev elso napjan is talalkozunk, de meg beszelunk, aztan egy het is eltelt hogy nem ir. Egy ilyen kapcsolatban is ki lehet nyilvanitani azt, hogy rossz hogy nem jeelntkezett, ugye?
2016. jan. 9. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem jogos és nem lehet :D
2016. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szilveszter éjszakát miért nem együtt töltöttétek?

Tán dolgozott?

Kell teret hagyni természetesen a másiknak,de azért egy hétig nem jelentkezni a mai világban, mikor egy üzenet megírása max néhány perc... több,mint beszédes.

Rendben,sokat dolgozik.

A barátaira hogyan tud időt szakítani sok bokros teendője között?

Tudod mit gondolok?

Nem vagy fontos ennek az embernek.

Néha találkoztok,ha olyanja van, megdug, aztán elvan, mint a befőtt, éli az életét.

Nélküled.

Ha nem változtat sürgősen, dobd ki a fenébe.

2016. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Allitolag beteg volt..de ahogy mondod egy uzenet csak vaegy perc. Igazad van! Egyszer voltam ugy szereto, hogy a 10 randin derult ki, hogy van meg egy baratno, de o jobban figyelt ram..
2016. jan. 10. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Na, az a másik történet is szép lehet...nem irigyellek.

Kapd össze magad,és mond el a palinak, ez így nem pálya.

Lehet az lenne a legjobb, ha egyből kiadnád az útját.

Nem tudom,nem látok bele, csak amit leírtál.

Igen,azért az érdekes,hogy 1 hétig annyit se bír írni:"te b+ élsz még?"

Egy szerelmes férfi nem így viselkedik.

Ha 1-2 napot nem ír,és azt kifogásolod, lehet körbe röhöglek,de 1 hét már kissé véleményes.

A mai modern világban mindenképpen.

2016. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de meg akkor is, ha laza kapcsolat van?
2016. jan. 10. 00:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja,a magyarázatára csak annyit...gondolom nem vakult meg egy hétre,a kezei sem bénultak le,és talán netközelben is volt egyszer legalább.

Ha nem az intenzíven feküdt egy hétig, akkor ez csak ócska kifogás, remélem nem vetted be.

Bár jobban belegondolva, van olyan ismerősöm, aki az intenzív osztályon feküdve is fel tudott hívni.

2016. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a laza kapcsolat?
2016. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen laza kapcsolat akkor ne panaszkodj szerintem. Ha meg mégis panaszkodnál akkor te nem laza kapcsolatra vágysz...
2016. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem laza kapcsolat. Ez csak szex.
2016. jan. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írj én többet érek rá
2016. jan. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!