Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 15 kg-ot hízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 15 kg-ot hízott mióta együtt vagyunk, most engem okol?!

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt. Nem sportol,sokat eszik,zsíros, szénhidrát dús ételekből. Sosem szóltam érte,nekem így is tetszik, és most ezért vagyok én a rossz,mert a hozzáállásommal nem ösztönöztem a fogyasra. A munkahelyre hétköznap mindketten külön rendelünk ebédet, az étteremben nem szólok bele abba hogy mit rendel, otthon miattam vannak egészséges ételek is,mert én sportember vagyok. Sosem kritizálnam ha elkezdene egészségesen elni, most miért keni ram?


30 F 28 N


2016. jan. 10. 06:40
 1/7 anonim válasza:
69%
Kényelemesebb Téged okolni, mint nekiállni sportolni. Amúgy ha rendeli a kaját, egyen Gastroyal-t ott van zsírégető menü, vagy valami más fitness menüt. Mondjuk akkor ne egyen mellé még nasinak két kakaóscsigát a pékségből.
2016. jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Juj. Sajnállak de tényleg. Kérdezd meg tőle szpen hogy pl Drágám miért engem okolsz emiatt? Én szedtem fel a plusz kilókat vagy te? Én elfogadlak olyannak amilyen vagy de kérlek, ne én motiváljalak már azért hogy lefogyj..stb.


Az ilyen emberek mint a párod, tetteikért soha nem vállalják a felelősséget inkább mást okolnak mert az könnyebb.

2016. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:
0%

Egy év alatt 15 kiló az durva....

Én férfi vagyok, nm sportolok, öreg is, de 1-2 kiló plusznál reagálok a dologra.

Lényegében nem is változott a súlyom 15 éve már.

A felelősségét ne tolja már rád.

2016. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
jól nyomod :) majd lerendezi magában
2016. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk nagyon sovány volt,meg jot is tett Neki hogy hízott, jobban tetszenek a ducibb lányok. Pont ez a baja. De ne fogja ram, mert soha nem én adtam a szájába a krumplit, desszertnek fankkal meg cukros üdítővel.
2016. jan. 10. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A nők többsége ilyen. Megvan a pali aztán elengedi magát.
2016. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én női szemmel igyekszek ezt nézni. Szerintem egyik fél sem érvényesítheti az akaratát a másik teste felett, nem okolhatja azért, hogy fogyott vagy hízott és nem mondhatja azt, hogy "jó vagy te így", ha egyszer a másik nem érzi jól magát.


Amikor összejöttünk a párommal, ő heti 4-szer járt le az edzőterembe, izmos volt, sportos. Rajtam volt 5-6 kiló felesleg, amit nem szerettem már előtte sem, ő viszont azt mondta így vagyok jó. Elfogadta, hogy én így nem vagyok elégedett magammal és többször mondta, hogy ugyan neki én így vagyok a tökéletes, de ha szeretném, akkor segít a céljaim elérésében. Azóta már ő sem jár heti 4-szer, csak 3-szor és együtt megyünk a kanapén tespedés helyett.

Nem diétázunk, hanem életmódot változtattunk. Nem vonunk meg magunktól semmit, csak a lisztet, cukrot, tömény édességeket és sportolunk. Én valóban elértem a célomat és ő így is ugyanúgy szeret. Mindketten elégedettek és boldogok vagyunk saját magunkkal és egymással is. Ezen felül pedig neki nagyon jól esett, hogy olyan nőt talált, aki illeszkedik az életformájába és nem teljesen más vonalat képvisel. Én örülök, hogy olyan férfit találtam, aki motiválóan hat rám és együtt mozgunk, nem pedig azt hajtogatja, hogy "nincs szükségem fogyásra" és lök vissza a kanapéra.


Próbáljatok ti is egy ilyen megoldást találni, mert baromira jó érzés és a kapcsolatotokon is sokat fog lökni szerintem!

Egyszerűen csak tudatosítanod kell benne, hogy te így is szereted, de ha mindenképpen azt szeretné és boldogabb lenne, akkor segítesz neki a fogyásban.

2016. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!