Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a szexuális étvágyam de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a szexuális étvágyam de a párom nem nagyon kívánja a szexet. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
29 éves fiú vagyok. Nyolc és fél éve vagyok együtt a párommal. Két hónapja kiderült hogy majdnem megcsalt, de ő azt állítja, hogy nem a szex miatt mivel ő a heti kettővel bőven beéri. Na már most hogy ez megtörtént bennem valami megváltozott. Iszonyatosan el kezdtem őt kívánni akár napi kétszer , háromszor is magamra rántanám. De látom hogy ez neki nem nagyon jó. Sok neki és mondta is. Van úgy , hogy beindul és akkor érzem hogy kívánja, de nagyon sokszor érzem hogy csak muszályból "rendezzük" le. Én meg olyan férfi vagyok, aki imád adni, és mindig azt nézem hogy a partneremnek legyen nagyon jó és utána nekem. De viszont ő fel szokta ajánlani hogy segít nekem szájjal, meg kézzel. De én azt nem annyira kultiválom, azt én is tudom magamnak mármint kézzel. De nem szoktam. Mit tegyek?Fogadjam el így a párom és törődjek bele a heti kettő jó szexbe mint a napi muszáj szexekbe?vagy kezdjek el maszturbálni?Nem tudom

2016. jan. 10. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
"kezdjek el maszturbálni" - elvtársam, még csak most jut eszedbe? Én már az elejétől nyomattam volna, ha úgy érzem.
2016. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha kanos vagy és nincs szex akkor maszturbálj, lehet nem olyan jó mint a szex de legalább ha csak fél napra is de elmúlnak a szexuális vágyaid
2016. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

esetleg nem szed a párod fogamzásgátlót? Nálunk az volt a ludas. Az elején irtóra kívántam mindig, aztán elkezdtem szedni a tabit, és szép lassan csökkent a libidóm, mire rájöttünk, hogy abba kellene hagynom.

Azóta sokkal jobban kívánom a szexet. 24N:)

2016. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy mindenképpen beszéljetek erről, mert benned csak gyülemleni fog ez a hiány, aztán egyszercsak előtör benned, és egy óriási veszekedés/hiszti fog kitörni köztetek.
2016. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Két hónapja kiderült hogy majdnem megcsalt, de ő azt állítja, hogy nem a szex miatt"

Tehát akkor ő kezd beleszeretni valakibe? Te pedig erre úgy reagálsz, hogy gyakrabban akarsz vele együtt lenni? Eeeeh... nem jó ez így.

2016. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kamasz szerelmek sajna ritkán tartanak a sírig a 8 és fél év így is szép eredmény.

Pont, ahogy az előző írta: ő érzelmileg kezd elfordulni... arra nincs semmi ötleted.

De ennyire eltérő szexuális igény mellett hogy bírtátok ilyen sokáig?

2016. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Most alakt ki hogy nagy lett az étvágyam. De a lelki része jobban megvisel
2016. jan. 11. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen hosszú kapcsolat után nem csoda, ha nagy a kötődés. Viszont, ha már nem működik köztetek minden úgy, ahogy kellene, akkor azon érdemes elgondolkodni, és lépni. Ez a majdnem megcsalás amúgy is érdekesen hangzik. :/ Csak megszokásból nem szabad együtt maradni valakivel. 3. válaszoló voltam.
2016. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!