Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasit, akit amúgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasit, akit amúgy a nők istenítenek, elküldök a búsba, azt mennyire veszi zokon?

Figyelt kérdés

Jóképű gyerekről van szó, millió nő veszi körül, állandóan ajnározzák, kb. szerintem 10000-ből 1 nő küldheti el és meri szembesíteni a hibáival, tükröt tartani elé. Mennyire lehet ez jó taktika egy nőtől? Megjegyzi egy életre vagy átsiklik felette?

Viszont annyira pipa vagyok, hogy úgy érzem kicsit le kell törnöm a szarvát. Ti bizonyítanátok egy nőnek, aki mást gondol rólatok, mint általában a többség?



2016. jan. 12. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy depresszióba essen és öngyilkos legyen.
2016. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ilyenek azt hiszik hogy a vilagban / masokban van a hiba. Ha mindenki megmondana neki akkor se ertene meg.


Nezegeti szerintem eleget magat a tukorben. Egyebkent jo taktika letorni a szarvat, mindenki szereti ha masok megmondjak neki mekkora hulye es "szembesitik a hibaival".

2016. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Két esélyes.

Vagy pont emiatt le fogja tojni,vagy presztízs kérdést csinál belőle.

Ne emiatt utasítsd el.

2016. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajjjj.... -.-'



A jóképű fiúknak betonkemény önbizalmuk van, ami évtizedek alatt alakult ki. Szerintem ki fogja bírni, ha szökőévente feltűnik egy kiscsaj, aki elkezd neki pampogni, meg beolvasni.


Majd jól megdug és befogod a szád :)

2016. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van annak a pasinak egy minimális pszichológiai érzéke és élettapasztalata, és azt látja, hogy te a hibáival akarod szembesíteni, "le akarod törni a szarvát", akkor pontosan tudni fogja, hogy nem vagy közömbös neki, szóval jó eséllyel te is csak az egóját fogod továbbfényezni.


Ha nem lennél oda érte (a sok másik nővel együtt, akik ajnározzák), akkor feltehetően tennél rá magasról, hogy ő mit gondol magáról, és saját életeddel foglalkoznál, nem egy másik felnőtt ember megleckéztetésével, "megnevelésével".


De ettől még nyilván tedd azt, amit te jónak látsz ebben a helyzetben - te ismered a körülményeket, mi csak találgatni tudunk azzal kapcsolatban, hogy mivel váltott ki belőled ekkora érzelmi reakciót és indulatot az a pasi.

2016. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem túl sok szerelmes filmet néztél vagy könyvet olvastál...


Mint "taktika" elég mű. Kb annyira komoly mint a placcra kitett banánhéj - hogy majd jól elcsúszik valaki rajta.


Akit tényleg körülzsongnak a nők, és ezt élvezi is, akkor egy vállrándítással le vagy rendezve. Csipogj amit akarsz.

Max ha nagyon vérszemet kap, és belát az álca mögé, akkor megpróbál majd felszedni - és itt jön a "taktika" borzalmassága, ugyanis te azt várod, hogy üdítő szín folt leszel neki, mert nem omlottál füttyszóra a lába elé, tehát az egódat kicsit felemelte a dolog, és erre építve a csávónak csak el kell játszania, hogy mekkora csaj vagy, mert tényleg "más vagy mint a többi", (és sosem tudhatod, hogy ez most a taktikád visszája vagy valóban így is gondolja) és majd ágyba visz, és ő lesz a tökös csávó, aki még egy kékharisnyát is ágyba vitt.


Ha tetszik a fiú akkor mond meg. Nincs abba semmi. Ha vannak benne visszásságok akkor azt is el kell mondani, hogy ez és ez nem tetszik benne, ezért nem tudsz vele komolyan tervezni. Azt vagy adtok magatoknak egy esélyt vagy ágyőt mondtok.

2016. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én már elmondtam a visszásságait, de nem elgondolkodott rajta, hanem megsértődött, mert nem bírja a negatív kritikát. Azt gondolja, hogy a barátnő feladata a tömjénezés.
2016. jan. 12. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te még nagyon nem voltál jó pasi (és a legtöbb válaszoló sem), ha ilyeneket gondolsz.

Jó pasinak nem azt jelenti lenni, hogy 10-ből 9 nőt megdugsz.


Milyen a lúzer pasi?

A, odamegy ezer nőhöz és abból egy vagy egy sem dug vele

B, odamegy tíz nőhöz egész életében, mert csak annyihoz mer és egy sem dug vele


Mit csinál valójában a szerintetek "nők által istenített" pasi?

Odamegy egy évben kétszáz nőhöz mondjuk és abból 10-20-30-40 dug vele.


Persze hogy hozzá vagyunk szokva az elutasításhoz. A két nagy trükk az, hogy sok nőnél próbálkozunk, a másik pedig hogy viseljük az elutasítást és egyből megyünk a következőre.

Olyan csak a nők és a nőknél szerencsétlen férfiak fejében van, hogy a jó pasik minden nőt megkapnak. Mindössze sokat kapnak meg a még többől, akiknél próbálkoznak. Ennyi.

2016. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint amikor az ember VALAKI, hamar megszokja azt, hogy megosztja a közvéleményt. Van a többség, akik felnéznek rá, és vannak, akik utálják. A lényeg, hogy valamilyen érzést mindenkiből kicsihol. Amit nem (vagy nagyon nehezen) tud elviselni az ilyesfajta fickó, az a közömbösség.
2016. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!