Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én utánvétellel elküldök...

Ha én utánvétellel elküldök egy csomagot, hogy aki átveszi annak ki keljen fizetnie az az árat amit én megadtam és ha én nem küldök neki semmit akkor ő vissza tudja kérni a pénzt a postától?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 3. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a postától kéri vissza a pénzt, hanem jobb esetben téged feljelent, eljárás indul ellened csalásért. Rosszabb esetben felkeres téged és neadjisten agyonver, amin ne lepődj majd meg.
2015. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha csak a nevemet tudja?
2015. okt. 3. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A címedet is tudja. Gondolkodj egy kicsit. A csomagra rá kell írni a címedet. A pénznek valahogy vissza kell jutnia a feladóhoz. Ehhez pedig a posta rögzíti az adataidat. Ha már csalni akarsz, ahhoz ész is kell.
2015. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

A postán nem vesznek át névtelen csomagot, de még névtelen levelet sem!

Úgy érted. hogy egy üres dobozt akarsz neki küldeni, a posta meg kifizeti neki a küldemény árát?!

Érdekes elgondolásaid vannak!

Fogalmazásból 1-es!

2015. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, ő csak a nevemet tudná, mert egy posta címre küldeném a pénzt és akkor csak a nevemet tudja, akkor mi van?
2015. okt. 3. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha valamilyen úton-módon sikerülni is az első csalás, azonnal bekerülnél ide:

[link]


Te és a társaitok elértétek azt, hogy tisztességes emberek nem tudnak eladni semmit neten, annyi a csalás.

Az emberek többsége már 3000 ft-ot nem mer előre utalni, mert retteg a csalástól.

Remélem a fent említett oldalon megnevezett csalók mihamarabb rendőrkézre kerülnek!

2015. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mi az az oldal pontosan?
2015. okt. 3. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha több embert károsított meg az illető, akkor együttesen jelentik fel, így már BŰNCSELEKMÉNYnek számít a dolog, te ezt ne próbáld ki!
2015. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HSz76 ***** válasza:
100%
Ha a postán átvett csomag üres, a helyszínen jkv. felvétel van, pénzt fealadó nem kap (posta nem működik közrre bűncselekményekben). A jegyzőkönyv meg megy a rendőrségre.
2015. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
?
2015. okt. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!