Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sérült önérzet miatt, eltűnt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sérült önérzet miatt, eltűnt. Még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Bizonytalan a párkapcsolatok terén, nem csajozós, visszahúzódó 26 éves munkamániás srác, merevedési gondok miatt (lelankadt hamar többször és, és nem volt orgazmusunk) nem válaszol sem hivásra, sem üzenetekre. Kivéve, ha tanácsot kérek karriertéren, arra válaszol 2 szavas üzenetben.


Reménykedjek még?

Pár napja megirtam, hogy mellette vagyok, és beszéljük meg, és jó vele lenni. De nem jött válasz. Azon az estén még minden oké volt, ideges volt, de nem nevettem ki, és kedves voltam vele. Különösebben nem zavart. Csak vele akartam lenni, mint mindig, de nem feltétlenül az orgazmusért.


2016. jan. 14. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű egy férfinak kezelni az ilyen helyzetet, szóval hagyj neki időt lenyugodni. Szerintem szerencsés, hogy talált egy ilyen empatikus nőt, mint te, szóval remélem nem szalaszt el, és feloldódik legközelebb.
2016. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miert kell neked egy nyomorek lelkiserult, keress normalis egeszseges embert, vagy talan te magad is lelkinyomorek vagy.
2016. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Primitív baromállat. Remélem megfagysz már idén a barlangodban.

2016. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem Rajtad múlik sajnos.....ha egy férfi kudarcot vall a terepen nem fogja magát újra kitenni ennek az érzésnek. Sok oka lehet annak a lelankadásnak...és nem biztos hogy ezt Te valaha is át tudod törni.

Ha a srác magától nem jut el addig hogy felhívjon akkor annak annyi. Nagyon jól tetted, hogy elmondtad neki, hogy szeretnél vele lenni, de mást nem tehetsz mert csak azt éred el hogy megutál egy életre.

37F

2016. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ha én nem tudok segiteni, akkor talán más sem. Most mi járhat a fejében? Cölibátust fogad vagy próbálkozik más lánynál is? És ha a másik lánnyal is ez lesz a vége? Nem jobb lenne azzal kezelni a problémát, aki már tudja, hogy ne legyen szükség másokat is bevonni a probémába?

Talán én voltam a hibás? Nincs nagy tapasztalatom, de az előző és egyben első partneremnek mindig jó volt, és többször.

2016. jan. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!