Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a barátom viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom viselkedés?

Figyelt kérdés

Számomra kiábrándító amiket csinál.

Reggel mikor felkel, az első, hogy bekapcsolja a tv-t, a kanapén eszik mert hogy neki onnan kényelmes a tv-t néznie. A kávét is ott issza meg. Tegnap már a műanyag leveses edényből és egy lábasból is ott evett. És a karfán hagyta őket. Szóltam neki, nem illik ilyet csinálni, ő meg vissza szólt, hogy nekem a bögrém van ott. De, a bögrénket mindig ott tartjuk, van alátét is hozzá. Haza jön, bekapcsolja a tv-t, nézi, közben a kanapén eszik. Egész nap a tv, meg a kajálás a kanapén.

A kapcsolatunk elején nem ilyen volt, sőt, azt mondta, sose nézett tv-t. Vagy alig. Most meg azt veszem észre, az fontosabb mint én. Ha elmegyünk valahova és megy a tv ott is bámulja, nem figyel másra.


2016. jan. 14. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt ilyen a kapcsolatotok elején, akkor nem ártana megbeszélni ezt vele.Nem lehet, hogy a kapcsolattal vagy az életével van valami gondja és a tévézésbe menekül kikapcsolódásként?
2016. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincsen neki semmi problémája, inkább az, hogy sokat unatkozik. Azt vettem észre, hogy nagyon lusta. Ha szóltam neki valamiért, azt ő még jobban csinálja. De ilyeneket ennyire nem. Nincsenek problémák a kapcsolatban sem.
2016. jan. 14. 09:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, miért gond, hogy a kanapén eszik és kávézik tévézés közben, én meg a gép előtt szoktam, miközben azon nézek valamit vagy olvasok.

Viszont ha olyan sokat tévézik és veled nem foglalkozik már annyit, azt talán meg kéne beszélni.

2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kanapén lábasból, meg edényből? Meg tálcán? Fekve? Én ilyet eddig nem láttam még. Szóval ezek normális dolgok?
2016. jan. 14. 09:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normálisak. Szerencsére manapság már nem kötelező értelmetlen régi illemszabályok szerint élni, csinálhatja az ember úgy a dolgait, ahogyan kényelmesnek érzi és jó esetben nem szólnak be neki érte. Emiatt hisztizni kissé sárkányos viselkedés... De mondom, az jogos, ha az zavar, hogy veled nem foglalkozik.

Amúgy nálunk nincs kanapé, szóval mi a barátommal az ágyban is szoktunk kajálni és közben filmezünk :D Kulturáltan eszünk szóval nem lesz semmi olyan, szóval miért ne?

2016. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Apám is szokott ilyet csinálni, de ő mondjuk elpakol maga után és még el is mosogat.

Ha nem volt mindig ilyen, akkor a kapcsolat nincs rendben, ezt meg át kell beszélni. Ha nem tudjátok megoldani, akkor meg lehet, hogy inkább jobb lenne külön mennetek.

2016. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Szerintem normális, ha előfordul, de a mosatlant ne hagyja ott, ezért jogos mondjuk amit írsz.Pakoljon el maga után.

Ha zavar, hogy pl. nem együtt esztek, asztalnál, kössetek kompromisszumot erről.

Ha meg elhanyagolva érzed magad, akkor add a tudtára, te se törődj vele.

2016. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"akkor add a tudtára, te se törődj vele" - Ebből nem azt fogja leszűrni, hogy gond van, tudtára úgy kell adni, hogy megpróbálják megbeszélni.
2016. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Múltkor szóltam neki a tv-ért, de olyan mintha meg se hallotta volna. Nem tudom még mit tehetnék. Meg ha szólok neki, akkor is visszaszól nekem.
2016. jan. 14. 12:26
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég lusta. Ok, én is szeretek a kanapén kávézni, ha egyedül van otthon, még érthető, ha esetleg unatkozik, de mikor te otthon vagy ne a tévé előtt zabáljon már, együtt nem lehet rendesen vacsorázni? Az a minimum, hogy elpakol, miután befejezte. Nem vagy az anyja, mondd meg neki, hogy igyekezzen normálisan viselkedni.
2016. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!