Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan problémam lenne hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobos László kérdése:

Olyan problémam lenne hogy a barátnőm mimdent kibeszél az unokatesommal. Ha vamiért összekapunk akk azt is. Nem értem a viselkedését. Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy tabletet szülinapjára, mikor megjött hozzám, kibontottam hogy tényleg a tablet van benne és hogy minden rendben vele. Ere azon kezdett vitázni hogy minek bontottam ki, es hogy ne nyomkodjam az ővét, ott a sajátom. Nem épp felhőtlen a kapcsolatom a z anyámmal, erre az unokatesom irta hogy milyen csicska, köcsög vagyok, meg hogy kinyilt a csipám, szájba kellene verdesni stb. erre a barátnőm egy szóval sem mondta neki hogy fejezze be. Nem kell engem megvédeni, degy normális ember nem hagyja hogy a párját sértegessék, es a háta mögött kibeszéljék. Én sose tennék ilyet, ez már megalázás a masikntudta nélkül. Vagy ha valami nem ugy van aahogy ő akarj akkor egyből hiszti, megjegyzéseket teszi, bele köt mindenbe. Utanameg könyörög hogy bocsássak meg, hogy menmyire sajnálja. Nem értem miért nem lehet normalisan viselkedni?

2015. okt. 7. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel normális barátnőt?


Ha hülye hisztis p*csával kezdesz, ne csodálkozz, hogy úgy is viselkedik.

2015. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondold végig hogy te mennyi mindent teszel érte és ő mennyit érted.Csak azért mondom mert ebből leszürve te jobban törödsz vele
2015. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!