Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már úgy hogy beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy hogy beleszerettél valakibe, aki csak vigaszra használ? Jobb lelépni. Igaz?

Figyelt kérdés

már volt ilyen kapcsolatom, amikor lelkileg helyreállt az exe miatt mellettem, egyszerűen fogta magát megcsalt, lelépett.

most kiderült, hogy ugyanezt hozta megint elém az élet...


2016. jan. 15. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen sajnos szívtam már meg, többet nem tettem.
2016. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt, hogy én álltam helyre valaki mellett ez által. De igen, létezik a jelenség.
2016. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem igazan kihasznalas. Ha egy kapcsolat utan maga alatt van az ember egyaltalan nem lat tisztan, nem mindenki szandekosan hasznalja ki a kovetkezo aldozatot.
2016. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és 2. amikor helyreálltál te is úgy érezted ideje "élni" és más után nézni?

azt értem, gondolom, hogy nem szándékos rosszakarásból használna ki így valaki, csak én nem akarok szívni és esélyeket nézek, hogy mekkora sanszom van megint szívni, ha maradok..

2016. jan. 15. 22:20
 5/12 A kérdező kommentje:

úgy néz ki, lelépek, arra billen most a mérleg így.

nagyon kéne bizonyítania ezek után, hogy én számítok e neki vagy csak önmaga.

2016. jan. 15. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha lelépsz és látod, hogy megbántódott, akkor mégis számítasz. Attól még, hogy vigaszra talál melletted, lehetsz fontos. Én is vigasztalódok most valaki mellett, de érzek is iránta valamit már. Nem látom be, hogy menekülnöd kéne egy rossz tapasztalat miatt.
2016. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó te nő vagy fogadjunk..
2016. jan. 15. 22:48
 8/12 A kérdező kommentje:
csak mert szerintem a pasik kicsit máshogy fogják..
2016. jan. 15. 22:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen nő vagyok. Most ez egy helyzet, hogy úgymond vigasztalódok, de ettől még nagyon fontos lett maga a személyisége miatt. Megcsalni semmiképp nem fogom, lelépni se akarok. Ha meg se próbálod, nem tudhatod, mi sült volna ki belőle.
2016. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
épp most oltom le magamról.
2016. jan. 15. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!