Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy (szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy (szerelmi bánat miatt) visszautasítottál valakit aki közel állt hozzád, de aztán a későbbiekben mégis úgy alakult, hogy beleszerettél?

Figyelt kérdés
... és esetleg össze is jöttetek?
2013. aug. 30. 05:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Még nem.
2013. aug. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 30. 05:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik fél vagy te?
2013. aug. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a visszautasított. de direkt nem utaltam rá, mert túl összetett és bonyolult a történet.
2013. aug. 30. 05:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Érződik így is :/

A kiegészítés...reményt keresel.

A jövőben akármi lehet,de adj neki időt. És ne éld bele magad,úgy nem tudsz koppanni.

2013. aug. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen, szeretném valamivel alátámasztani, hogy amit szeretnék nincs teljesen veszve. buta dolog.

igen, lesz ami lesz. többet senki sem tud, igazából csak kiváncsi voltam, hogy volt-e már valaki így.


köszi a válaszod!

2013. aug. 30. 05:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen helyzet, de nem lett belőle semmit. Nem vagyok egy szerelmes típus, életemben egyszer voltam csak. Így kikövetkeztetheted, hogy a bánat után nem szerettem bele másik pasiba.
2013. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
reménykedhetsz de közben vedd észre a kínálkozó alkalmat,legyél nyitott másokra is.
2013. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az ember egyik legszánalmasabb tulajdonsága, hogy akkor is reménykedik amikor nincs remény! Soha ne pocsékold az időd olyanra aki nem értékeli, hogy vele akarsz lenni! Amíg te itt siránkozol és reménykedsz azalatt a csaj más fa*szát zo*pja! és egy pillanatra sem gondol rád!
2013. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!