Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ehhez? Összevesztetek a barátnőtökkel, elhordjátok mindennek, aztán a csaj felpofoz

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, hogy megérdemeltem-e? :)
2016. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Ennyit mondanék Neki-takarodj!
2016. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha elhordtad mindennek,akkor meg is erdemelted!!! Az osszeveszes miert hatalmaz fel titeket arra,h barminek is elhordjatok? En is szoktam veszekedni a ferjemmel,de nem hordom el semminek!ez ertelmetlen es gyerekes! Az ilyen embernek inkabb ne legyen kapcsolata,mert ha mar ezt megtudod tenni,nem is szereted oszinten es kicsit sem tiszteled!!!
2016. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

"Ha elhordtad mindennek,akkor meg is erdemelted!!!"


Nem, ha mind igaz.

2016. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Jól tette a "barátnőd".
2016. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezt igy kell csinalni. Fo a kommunikacio, meg a KOMMUNIKACIO, egymasra figyeles, gyengedseg, stb.
2016. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Azért qrva érdekes egy világban élünk, bár dúl az emancipáció, de még mindig tök oké, ha egy nő bántalmazza a férfit, fordított esetben viszont a pasi keresztre van feszítve!
2016. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha elhordanám mindennek akkor úgy lennék vele, hogy megérdemeltem és magamba néznék.

Ám nem hordanám el mindennek, ahhoz nem is tudom mit kellene csinálnia viszont akkor ő is vegye úgy a dolgot, hogy nem véletlenül lett rá mondva ez meg az.

2016. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Hetes: Nem mindenki gondolkodik így. Én nő vagyok és azt gondolom, hogy az önvédelmen kívüli, bármilyen erőszak nem elfogadható. Egyik nemnél sem.


Kérdező: Mindenki mond néha butaságokat... ezért még nem volt jogos a felpofozás.

2016. jan. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tsorba Kelemen válasza:

Szégyelleném magam, hogy ilyen mélyre süllyedtem, hogy ezt váltottam ki belőle.

A saját korábbi választásodat minősíted azzal, hogy "elhordtad mindennek"!

2016. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!