Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire gondolkodnátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire gondolkodnátok el ezek után a kapcsolat folytatásán?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz, ha valakinek van kedve, olvassa végig és mondja el a véleményét. Szóval nem is tudom hol kezdjem. 6 éve vagyunk együtt a párommal, ő 32 éves, én 28. Tavaly már rákérdeztem, nem-e akarunk beszélni gyerektémáról, akkor még nagyon hárított, azt mondta térjünk rá vissza jövőre. Visszatértem. Ismét csak hárítás, most még ezért ne, azért ne, mindenféle kifogás, amire megpróbálja ráhúzni. Miután ezek a kifogásai megdőlnek, próbálom tovább faggatni. Kiböki, hogy ő magától a változástól fél, várjunk még vele és térjünk rá vissza (ismét) jövőre. Innentől nem is lehetett vele tovább beszélgetni. Ezzel le is zárjuk. Majd eltelik fél óra és rám zúdítja a következőket. Én ugyan hol fogok dolgozni utána, miért nem tudok keresni egy olyan munkahelyet, ahova 100%-osan visszavesznek utána, és amúgy is meddig akarok majd itthon lenni, egyáltalán hová raknám majd a gyereket, amíg dolgozok?! És amúgy is, hova vennének fel egy gyerekkel?! Ekkor megkérdeztem, hogy milyen biztos munkahelyre gondol? A mai világba semmi nem biztos. Jelenleg is dolgozom, de ez is egy olyan munkahely, amire nem lehet így hosszútávon alapozni. Erre megkaptam, hogy irodai munkát kell keresni és kész! Megkérdeztem tőle, myagarul adjam fel a biztosat egy bizonytalanért, mert szerinte az lehet biztosabb lesz? Erre megkaptam, hogy a kettőt (jelenleg nem 8 órában vagyok) együtt is lehet ám csinálni, mások is megoldják. És mikor mondtam neki, hogy de ha úgy alakul, én a gyerek mellett is szeretnék dolgozni, azon is csak problémázott. "Minibálbérért? Ez aztán a karrier gyerek mellett!". Ilyeneket vágott a fejemhez. De a java még csak most jön. Azt mondta, ugye nem gondolom, hogy mindenki helyett ő fog majd dolgozni?! Erre mondtam, de én is dolgozni szeretnék, értse már meg. Erre talált egy olyat is mondani, "persze, itthon növesztenéd a s.gged". És ezzel elviharzott. Amikor hazaért (15 perc múlva...) már nagyon bánta az egészet. Hajlandó volt végig hallgatni, kenyérre lehetett kenni. Volt egy olyan kijelentése is, "akkor lesz baba, amikor te akarod". Tudom, a bűntudat beszélt belőle. De azóta teljesen kétségbe vagyok esve. Szánja, bánja, de attól még ezeket mondta. Ti meg tudnátok bocsájtani? Képesek lennétek ezek után egyszer gyereket vállalni vele? Igazából sejtem a válaszokat, mégis szeretném megkapni őket. Talán csak megerősítésnek.
2016. jan. 21. 10:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A saját kapcsolatbotomat ugyan csak én láthatom át, én élek benne, de ettől függetlenül még szívesen olvastam mások gondolatmenetét a leírtakkal kapcsolatban. Ahogy én a páromon tapasztalom, ő egy kicsit "későn érő" típus. Aki a kora ellenére talán még nem nőtt fel teljesen egy ilyen feladathoz. Én nőként könnyen vagyok, elértem azt a kort, amikor jön az ösztön és akarom és vágyom rá. Ő az a típusú férfi, aki nem feltétlen. Vagy csak sokára. Apukaként viszont el tudom képzelni. Szerintem jó apa lenne és szeretne mindent megadni majd a gyerekének. Viszont felháborít, amik "kicsúsztak" a száján. Nem sűrűn kér bocsánatot, de itt most ő is megtette. Ez nem változtat az én sértettségemen. Ma én vágtam a fejéhez, hogy nem vagyok benne biztos, hogy akarok egy sehova nem vezető kapcsolatban maradni. Hisz ha vele maradok, nekem le kell mondanom arról, hogy valaha is családom legyen. Erre felkapta a fejét és azt mondta, nem érti miért gondolom ezt? Erre azt mondtam, mert a múltkori veszekedésünk után (ami a kérdésben is le van írva) életem talán legnagyobb hibáját követném el vele. Itt be is fejeztük a beszélgetést. Remélem sikerült elgondolkoznia ezek után..
2016. jan. 21. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!