Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfertözödtem? Egy szemölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfertözödtem? Egy szemölcs van a nyelvén

Figyelt kérdés
Hosszú éveken át monogám voltam. 1 hónapja van új kapcsolatom A szemölcsöt a nyelvén már az elején észrevettem de nem tulajdonítottam neki jelentőséget 3 hét után Utána olvastam az interneten És azt írja hogy csúnya betegség tünete A humán papillóma vírusé Ami rendkívül fertőző Ez Nagyon megijesztett és ez most már oda fajult hogy nem tudok vele. együtt lenni az ágyban. Nem tudom hogy mondjam el neki. És hogy egyáltalán gyógyítható e Mit tegyek?
2016. jan. 22. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele az aggályaidat s menjetek együtt orvoshoz. Ha ellenkezik, ejtsd. De mindenképpen orvosé a végső szó. Ne halogasd.
2016. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha utána olvastál a HPV-nek akkor tudnod kell azt is, hogy a nemi szerveken illetve a végbélnél is szemölcsöknek kellene lennie.

egyébként pedig a HPV-nek kb 40 változata van, ebből csak pár van ami valóban veszélyt hordoz magában.

ja és az sem mindegy, hogy férfiről vagy nőről van szó.

2016. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kis bőrgyógyászati anatómia: a szájüregen belül nem jelennek meg ilyesmik. Ha mégis látsz egy fehér pöttyöt belül, akkor arra kérdezz rá: ráharapott véletlenül a szájára vagy afta? Az afta sem veszélyes, viszont vírus okozza, jobban mondva mosatlan pohárból ivott, vagy az evőeszközök nem voltak elmosva. Mondd neki, hogy máskor inkább maga mossa el az evőeszközöket.

Amúgy ezt valóban el lehet kapni a másiktól. Esetleg javasolhatod neki, hogy sokkal gyorsabban gyógyul neki, ha sós vízzel öblögetni, akkor gyorsabban múlik (kb. 1 hétig tart). S csak semmi kényeskedés, hgy így meg úgy csíp.

2016. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Férfiröl van szo. Örola irtam
2016. jan. 22. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szájban is lehet, és lehet hogy csak ott van neki. Attol meg hpv.
2020. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!