Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon èrzèkeny vagyok, ezèrt is tettem fel a kèrdèst, mert lehet tùlreagálom.

Páromnak 2 facebook oldala van. 3 ève vagyunk együtt de èn csak az egyiken vagyok bejelölve, a màsikkal nem is foglalkoztam. Mèg a kapcsolatunk elejèn megkèrtem hogy legyen olyan kedves ès törölje az exekről a kèpeit. A kèpeken ölelkeznek meg ilyenek ès a legtöbb csaj nem is ex barátnő, hanem ex szerető ès egyik csaj sem volt hosszùtávù ès konkrètan mikor összejöttünk, elkezdtek neki csajok irogatni, hogy milyen izgalmas lenne ha a hátam mögött kavarnának. Ezèrt is kèrtem hogy törölje ki kèpeket. Erre tegnap elkapott egy fura èrzès ès rákerestem a másik facebookra. Tele volt ugyanazokkal a kèpekkel, az exeknek külön mappa, ròlam meg a vegyes több mint ezer kèp között volt pár. Nem vagyok facebookos, ezèrt sem tûnt fel eddig, de ez most nagyon rosszul esik. Amikor összejöttünk, èn leszedtem minden olyan kèpet ami bánthatja, egyèrtelmûvè tève hogy tùllèptem. Azt mondta elfeledkezett a kèpekrôl. De ettôl nem èreztem jobban magam. Szerintetek tùlreagálom? Állandòan a facebookon van ès ismerve magamat mindig a kèpek lesznekelôttem, de ugyanakkor azt is èrzem, hogy talán felesleges ezen idegeskedni. Szerintetek? Köszi előre is a válaszokat.


2016. jan. 23. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem adott okot arra hogy kételkedj hogy megcsal-e, akkor mindegy. mi már 3 éve vagyunk együtt és egy közös képünk sincs. a fb-os képek semmit se jelentenek.
2016. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem már az gyanús, hogy miért van két facebook oldalara, és te miért csak az egyiken vagy...de lehet én is túlérzékeny vagyok.

27N

2016. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a furi, hogy valakinek 2 profilja van, olyan, mintha azt akarná, hogy kifele 2 életet mutasson. De nem ismerem a párodat, csak külső szemlélőként ezt a benyomást adja.


Engem zavarna, és személy szerint nem érzem azt, hogy túlreagálod.

Mikor összejöttem a barátommal, aki most már a férjem, neki nem facebook-ja volt, hanem iwiw profilja, és neki is ott volt több bulis képe, ahol csajokat ölelget.

Ugyan tett fel rólam is közös képeket, de nem jutott eszébe magától leszedni a más csajokat ölelgetős fotókat.

Egy idő után én szóltam neki, akkor szó nélkül törölte, és bocsánatot kért, hogy nem jutott eszébe, de mint mondta, annyira nem érdekli, hogy nem is törődött vele.


Nekem furi, hogy a párod nem vállal fel téged mindenhol. Ez számomra nem tiszta játék. Másban nincs ilyen jellegű konfliktus vele, csak ezek miatt a facebook-os képek miatt? Érdemes odafigyelni az ilyen jelekre szerintem.

2016. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A parod simliskedik. Ket facebookja van. Nekem egyertelmu, h titkolodzik. Az ilyenben nem biznek.

N

2016. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megígérte, hogy leszedi a képeket, akkor dühös lennék, és joggal. Nem is annyira a képek miatt, hanem mert nem tartotta be, amit ígért.

Ha nem ígérte meg, akkor nem foglalkoznék vele, különösen ha tudod hogy nem találkozik exekkel.

2016. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő facebookos, èn nagyon nem. Szerinte ez semmisèg, szerintem bántò. Azèrt volt 2 facebookja mert sokat csajozott es a csajoknak nem adta meg a masikat amin a csaladja is van, ezt mondta, de aztan ugyanazok a kepek vannak mindenhol. Meg nem csal, csak nem erti ez nekem miert faj. Nem vagyunk egyformak :-(
2016. jan. 23. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!