Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasolnátok egy zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok egy zárkózott, antiszociális embernek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 19:10
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
Javaslatom több is van/volt, de érdemi változás nem született belőle :/
2016. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Azt hogy valtozzon meg.
2016. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Meditáljon, szerezzen barátokat, járjon társaságba, esetleg pszicholúgushoz. Na meg határozza el magát, szerintem mindenkinek a saját akaraterejére kell hagyatkoznia elsősorban.
2016. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fogadja el magát, és könnyebb lesz az élete.
2016. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kunyhót egy lakatlan szigeten. :D


Nyilván ismered azokat a helyzeteket amikben beindul nálad ez a páncél effektus.Ezeken lehet dolgozni hogy elindulj egy teljesebb élet felé.Először magadban teremts harmóniát mert mástól nem fogod megkapni.

2016. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pszichológust.
2016. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Önismeret, a félelmei, gátlásai leküzdése. Sok-sok beszélgetéssel, kommunikációval és ismerkedéssel. Akár közösség által is. Vagy pszichoterapeuta segítségével.

Önerő, akaraterő, kitartás és türelem kell hozzá.

Jó barátok segíthetnek, akikben megbízol.

2016. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sportoljon és igyon sok vizet.
2016. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pörölycápa ***** válasza:

Milyen helyzetre kéne javaslat? A kategóriából kiindulva gondolom társkeresés céljából. Ha igen, akkor érdemes hasonlóan visszahúzódóbb, félénkebb egyedekkel ismerkedned, egy olyan személlyel szerintem jobban megértitek majd egymást.


Ha az élet egyéb területeire érted akkor meg... nagy levegő, mikor emberek közé kell menni, és tűröd. Én is antiszociális vagyok, nem szeretek társaságba járni, de sokszor muszáj. Akkor meg... kibírom arra az időre, jó pofát vágok hozzá, amikor meg hazaérek, akkor kifújom magam, hogy na ezt is túléltem :D


Nem kell minden indrovertált emberből megpróbálni extrovertáltat csinálni és egyből pszichológushoz küldeni. Legalábbis nekem így is jó. Van nehány közeli barátom, van egy szerető párom, és ez nekem bőven elég, nem vágyok arra hogy legyn még 50 haverom és én legyek a társaság középpontja.

2016. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először is nem antiszociális hanem aszociális. Javasolni annyit tudok, hogy fokozatosan tegyen lépéseket a külvilág és a környezetében élő emberek felé, nem szabad egyből a mély vízbe kerülni. Valószínűleg elégedetlen lehet magával, ezért próbálja meg elfogadni magát. Ha leírnád milyen területre gondolsz amihez javasolni kellene valamit az megkönnyebbíteni a kommentelők dolgát.
2016. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!