Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta kapcsolatban vagyok, antiszociális lettem?

Figyelt kérdés

egyszerűen egymás nélkül egy éjszakát sem tudunk tölteni,ezért külön sehova nem megyünk,reggel fél 10től este fél 8ig vagyunk külön,de egész nap megy gmailen a csacsogás,utána hazajön,és ketten csinálunk valamit,nagy néha áthívunk 1-2 arcot.semelyikünk nem ment sehová a másik nélkül még a 7hónap alatt. örülök,hogy ennyire szeretjük egymást,de azt hittem,ez a nagy hév 3-4hónap alatt csökken.

volt valaki így?


2013. máj. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lassan öt éve élünk együtt, és még mindig nagyon szeretünk együtt lenni, szórakozni, barátokhoz is kettesben szeretünk járni. Néha elmegyünk a családhoz, vagy beugrunk egy baráthoz egymás nélkül is, de jellemzőbb, hogy együtt megyünk.

Ettől még nem muszáj antiszociálisnak lenni, nem kell megfeledkezni a barátokról sem, de természetes, hogy kicsit háttérbe szorulnak. Társaságba meg ketten is eljárhattok.

2013. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én így vagyok a barátommal lassan 5 éve ,igaz eleinte kevesebbet találkoztunk kb 3 éve minden nap együtt alszunk és napközben is együtt vagyunk ha nem dolgozunk vagy nincs valami más dolgunk .Össze vagyunk nőve és nem is bírnánk egymás nélkül.
2013. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,most nagyon megnyugtattatok,velem még sosem volt ilyen,és picit ráparáztam :)
2013. máj. 16. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt, de nálunk meg 6 hónap alatt ott tartunk, hogy már csak este 10-kor hív fel, én vagyok az egész napjában az utolsó dolog. Persze akkor már fáradt. Hát itt tartunk. Ha együtt lakunk majd valamikor, akkor szerintem egész héten nem is fogom látni csak este amikor lefekszik majd aludni... Talán majd hétvégén.
2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!