Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nem féltek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem féltek attól hogy a pasitok megkopaszodik? Vagy kopaszon is tetszene?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oda vagyok a barátomért, ha teljesen megkopaszodna, akkor sem változna semmi, pedig valószínűleg nem állna jól neki. :)
2016. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már akkor kopaszodott, amikor megismerkedtünk, bár akkor még volt annyi haja, hogy jól levágva kulturáltan nézett ki.

Azóta eltelt három év. Most már felül alig van haja, ezért inkább az egészet teljesen kopaszra borotválja.Nem tudok mit kezdeni vele. Jobban tetszik a sűrű, dús haj, viszont ő a szerelmem, és ez fontosabb, mint hogy milyen a frizurája.

Egyébként néha szokott is viccelődni vele, hogy azóta kopaszodik drasztikusan, amióta velem él :D

2016. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem :D Volt kopaszodó párom, meg kopasz párom is. Nem ezen múlik nekem.
2016. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már ritkul a haja,nem szép egyenletesen kerek a feje,ráadásul a fülei is kiállnak,és nem fog jól kinézni kopaszon.

De nem félek ettől,nem egy darab húsba szerettem bele,én is öregszem majd meg stb stb. nem ez a lényeg...

2016. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!