Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért szeretik bunyóztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik bunyóztatni a pasijukat?

Figyelt kérdés
mindenáron
2010. márc. 28. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hülye nőkkel találkozhattál eddig. Én még nem találkoztam ilyennel aki "bunyóztatta volna a pasiját".
2010. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mi inkább szeretgetjük egymást...:D

lehet h az ágyban is szada-mazo a csaj:DD

2010. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert éretlenek még és azt hiszik a testi erő( mint anno Őskor) a menő. A mindig az erősebb kutya b@szik elv alapján.

Szerencsére nem mindenki primitív. A testi erő pedig nem sokat ér, mert egyrészt mindenki emberére akadhat, másrészt létezik a BTK( súlyos testi sértés és könnyű testi sértés fogalma) és természetesen nem az állatvilágban élünk.

Szóval vagy éretlenek és még kislányok vagy kőparasztok a mélyen tisztel hölgyemények aki bunyóztatják a barátjukat.

A barátok pedig akik bunyóznak és szerintük a testi erő a lényeg remélem ugyanezen elvet követik az előzetes letartóztatásban is amikor hátulról betámadja őket 4-5 náluknál 2X-3X nagyobb kan cigány:)

2010. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Az én barátom mindig verekszik, múltkor majdnem azért benyomott valakinek, mert azt mondta, hogy én majdnem összejöttem vele pár hónappal azelőtt (mikor még barátommal nem voltunk együtt) és alig tudtam lebeszélni róla, hogy ne verekedjen már állandóan -.- meg semmi értelme.
2010. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Azok akik állandóan "bunyóztatják" a barátjukat, csak azt fogják elérni, hogy a pasi előbb-utóbb annyira lendületbe jön,hogy őket is megveri valamiért. Aztán kezdhetnek sírni!
2010. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők-az igazi nők,nem pedig akik annak hiszik magukat-sose akarnának ilyesmit,főleg ha még szeretik is a pasijukat..mert ugyebár az észen kívül már ott van a féltés is :)
2010. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a barátnőmmel pofozgatni egymást, reggel mindig jön, nyújtja az állát, "na, ide!" akkor lenyomok egy parasztlengőt, és viszont. ezzel spórolunk a kávén
2010. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én soha de soha nem bunyóztatnám a pasimat! Egyszer nagyon régen az egyik volt barátom összebunyózott valakivel, én meg csak álltam és sirtam!
2010. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
82%
Sose tenném, mert egy részről féltem is, más részről nézni se bírnám hogy egymásnak esnek.Az én barátom régen elég balhés volt, úgyhogy inkább azon vagyokhogy ha ideges lenyugtatom, mostanra egészen sikerült megszelidíteni:D
2010. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Azért szeretik bunyóztatni mert minden csaj az alfa hímmel akar járni ,és ennek ez a legegyszerübb megállapítása.
2010. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!