Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan könnyebb egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan könnyebb egy pasinak elhinni, hogy egyik napról a másikra szexisten lett, mint azt, hogy a nője megjátssza magát?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, nem kevés élet- és egyéb tapasztalattal, a szexel sincs bajom, sőt... Még orgazmusom is van rendszeresen, szóval tudom miről beszélek.


És mindig ledöbbenek, mikor itt olvasom, vagy más pasiktól hallom, hogy olyan csajuk van, aki 3-4 orgazmusra képes egy menet alatt. Vagy két percen belül elélvez. Vagy nem igényli az előjátékot, akkor is mindig elélvez gyorsan.

Meg vannak még ennél vadabb beszámolók is.

És ha az ember rávilágít, hogy khm... te haver... valószínűbb hogy megjátssza magát, akkor besértődnek.


Elhiszem, hogy jó lenne, és legyezi a hiúságot. De tényleg, ha semmit nem változtatott a technikán, és eddig nem váltott ki nőből ilyet, miért gondolja, hogy igen??


Persze, van mikor isteni egy gyors, vad menet, és van olyan nő, aki attól is elélvez, ha huzat van. De olyan nincs, hogy minden esetben, és minden 3. nő ilyen lenne.


Aztán meg csodálkoznak, ha a csaj kidobja őket, vagy félrelép. De tényleg, fiúk... ha ennyire jó lenne veletek az ágyban, a csaj magához is kötöz!

És nem ám az van, hogy ritkán futnak bele ilyen nőkbe. ÁÁÁÁ... van, akinek már ez a normális, és mikor az új csaja őszintén elmondja, mi a jó neki, még be is veri a durcit, hogy eddig másnak ilyen baja nem volt.


Én meg hüledezek, és hallgatom a képtelen sztorikat.

A legjobb az egészben, mikor eljutunk oda, hogy én csak ne dumáljak, mert ők jobban tudják.

Komolyan?? Egy pasi jobban tudja, mit érez egy nő szex közben, mint egy nő??


Ilyenkor az az érzésem, hogy a pasiknak egyáltalán nem fontos, hogy a nőnek jó legyen, az a szex lényege, hogy ők ettől szupernek érezzék magukat, és ha a csajnak nem jó, akkor tegyen úgy.


És sajnos sok olyan probléma van még, amihez így állnak hozzá: inkább elhiszik a tündérmeséket, mint hogy szembenéznének a valósággal, ha az kevésbé hízelgő.



2016. jan. 26. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled! Tényleg ebbe a hitbe ringatják magukat, hogy milyen jók és istenek az ágyban. Pedig rengeteg olyan esetről tudok a környezetemben, hogy megjátszák magukat a lányok, hogy a pasi egóját ne törjék le és igazából vele nem is szeretik csinálni, de a pasi egója az a pasi egója. Az előző kapcsolatomban az exem is azt hitte, hogy de nagy király... A jelenlegi párom viszont figyel rám. Igy nem kell megjátszanom sem magam.
2016. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Nő vagyok, és én nem igénylem az előjátékot, és gyorsan el tudok menni... Sőt, kifejezetten jobban élvezem ezeket az együttléteket a párommal, mint azokat, amik fél órán keresztül húzódnak.

Nincs ebben semmi különös.

2016. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Én se vagyok mai csirke, de nem találkoztam még olyan férfivel, akit TÉNYLEG érdekelt volna, hogy mi a jó, de ha szólok (és itt nem akárkiről van szó most, hanem komoly kapcsolatomról) tuti, hogy duzzogás lesz belőle.

Borzalmas. Fogalmuk nincs mi az, hogy SZERETKEZÉS. Tök szar.

2016. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Látom, a pasiknak nincs véleményük a témáról...


Egyébként még erősen hiányolom a 16-17 éves lányokat, akik most bebizonyítják, hogy ők igenis elélveznek háromszor is öt perc alatt, és úgy nedvesednek közben, hogy úszik az ágy. De türelmesen kivárom, amíg megjelennek.

2016. jan. 26. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

#2 vagyok


Fura, úgy néz ki én minden téren kivétel vagyok. Párom nem sértődik be, ha valamit korrigálok nála, és tényleg létezik többszöri orgazmus :) Nem mindig, de előfordul :)


Ja, és 25 vagyok, nem 15 :)

2016. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnánk, hogy: férfiak... *sóhaj*. Így is szeretjük őket.


De azért, szerintem ők is érthetőek- én nőként is értetlenül állok a megjátszós sztorik előtt, mert ha valami nem tetszik, akkor nem értem, miért játsza el, hogy mégis. Ezzel a férfi sem fog tanulni, őszintén azt fogja hinni, hogy minden király, ha azt mondod neki, ő a faxa csávó, akkor elhiszi, mert el szeretné hinni. Minden férfinek ez az álma, azt akarja hinni, hogy bezzeg ő csak ránéz a csajra, és az már túl van a harmadik orgazmusán, és ha nem mondasz neki ellent, akkor nem is fog tenni azért, valami változzon.


A férfiegó egyébként már csak ilyen. Ha előzőleg találkozott pár lánnyal, akiknek egyszerűbb volt kamuzni mindenfélét össze-vissza, mint mondjuk kiállni magukért, és megmondani, hogy figyelj, ember, ez meg ez így nem jó, inkább csináld már így meg így, akkor később nekem, akinek eszében sincs megjátszani magam, mert én is élvezni akarom a szexet, nem csak szolgaként tűrni, akkor nekem az istenért sem fogja elhinni, hogy ő csinál valamit rosszul (találkoztam ilyennel, a szeméremdomb csúcsán, a csontot nyomkodva próbálta megkeresni a csiklót, mondván, az összes eddigi barátnőjének is ott volt... wot?! A hasa alján?! Érdekes anatómiája lehetett azoknak a hölgyeknek :D ). Ha előzőleg három lány azt mondta neki, ő az istenkirály, aztán jövök én, aki mondom, hogy hahó, ööö, mégsem, akkor a saját statisztikájából kiindulva valóban velem van a gond.

2016. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy nővel voltam életem során. Az évek alatt talán, ha 4x ment el. Pedig igyekeztem, mindig megkérdeztem, hogy mit szeretne, de így sem sikerült elmennie. Persze olyan sűrűn volt, hogy annyira benedvesedett, hogy folyt minden fele, de igazi orgazmusa tényleg csak egy pár darab volt szerintem.

Nem is vagyunk együtt, s úgy érzem szerintem a szex miatt is, vagy legalábbis a vége fele már volt más neki, mert az utolsó együttlét maga volt a pokol. Én kívántam meg minden, viszont Ő rajta látszott, hogy legyünk túl rajta s hello.

Visszatérve én sose szálltam el magamtól, sőt. Tudom, hogy még nagyon sok mindent tanulnom kell erről a dologról.

F22

2016. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ketteske: elhiszem, hogy elélvezel attól is, ha szárazon benyomják, és két percig reszelnek, meg attól is, ha kedvenc mosópor reklámod megy a tévében.

Tudom, tudom, sose vagy száraz, már attól folyik a kéjnedv a combodon, hogy a kérdést elolvastad, és válaszolhattál rá.


Csak azért elég érdekes, mikor kiderül, hogy nem minden ezredik nő ilyen, hanem minden harmadik.


Ehhez képest mikor a nők őszintén elbeszélgetnek egymás közt, akkor kiderül, hogy a mi statisztikánk egész mást mutat.


Szóval vagy az van, hogy az összes kollégám meg fiú haverom téged du.gott meg idén, vagy hogy erősen felülreprezentált azon nők aránya, akik "állítólag" a semmitől is elélveznek, többször egymás után.


Amúgy meg ha akarom, leírom én is ötször, hogy a rövid menet a kedvencem, és az alatt is multiorgazmusom lesz. :D

2016. jan. 26. 14:24
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Drága cicám, szerintem én normálisan válaszoltam... az, hogy te képtelen vagy erre, és frigid vagy, én attól még így működöm :D És sajnos el kell szomorítsalak, párom van már jóideje, és neki sikerül csak ezt kiváltania belőlem :D Lehet, hogy a többi nő hazudik, én tudom hogy igazat írok, és ha neked ez fáj, akkor szenvedj :D Engem nem tudsz meghatni :D
2016. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki könnyebben jut el az orgazmusig, van, aki nehezebben. Biztos van olyan, aki már attól is elélvez, ha pélót lát, a másiknak meg nem megy, ha nincs ráhangolódva.

De azzal én is egyetértek, hogy azért nem az az általános, hogy a nő egy-két perc alatt elmegy, aztán még négyszer-ötször.


Furcsa sztorikat én is hallottam, pl. hogy a hölgy 12-szer ment el egymás után, vagy hogy az úriember minden barátnőjének akkora orgazmust tudott okozni, hogy szó szerint elájultak tőle. :)

2016. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!