Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet vagy csak megjátssza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet vagy csak megjátssza magát?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapja találkozgatunk. Mindkettőnk túl van a nagy csalódáson, ezért kicsit nehezebben nyílunk meg kölcsönösen egymással.Sokat dolgozik, sportol is ezért egy héten csak 1-2 alkalommal találkozunk. Együtt vagyunk tényleg nagyon normális hozzám, sokat simogat, szeretget....de van, hogy akár 23-napig nem is beszélünk telefonon se. Szóvá tettem neki, hogy ez zavar nagyon, de nincs változás. Ő nem érti miért kell napi szinten beszélni, ezért bizonytalan is vok, hogy egyáltalán szeret e. Ismerem a barátait, el szoktunk menni kajálni, beülni ide-oda, szóval fölvállal, de mintha nagyon bizonytalan vagyok. Aki igazán szeret biztosan többször keresne nem? Többször megfogadtam már, hogy befejezem , mert nekem ez kevés, de amint találkozunk, mindig megenyhülök. Karácsonyt utálja és semmi apróságot nem kaptam tőle, én persze őt megajándékoztam. Nem tudom bízzak e a csodában?!
2012. dec. 27. 15:25
 1/4 A kérdező kommentje:
2-3 napig :) elírtam! Egyébként 30 évesek vagyunk.
2012. dec. 27. 15:27
 2/4 anonim ***** válasza:

"Karácsonyt utálja és semmi apróságot nem kaptam tőle"


Bíztató. Tökmindegy, hogy szeretem-e a karácsonyt, ha szeretem azt akit megajándékozok, akkor örömmel tölt el, hogy adhatok neki.

2012. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Aki igazán szeret biztosan többször keresne nem?"


Igen jól gondolod.Sajnos a pótlék szerep a tiéd, ha családot és normális kapcsolatot akarsz lépned kell.

2012. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne eld bele magad. Nagyon ugy nez ki, hogy nem igazan kellessz neki.

Bar, ha tudsz angolul, akkor elkuldenek neked egy blogbejegyzest az egyetlen blogbol amit kovetek.

Pont errol van szo benne, hogy vesztegesd-e az idodet, vagy csak a ferfi nem biztos magaban.

Bar ez a karacsony tema eleg lelombozo.

2012. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!