Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány vagyok, lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, lassan másfél éve vagyok együtt a párommal (5 hónappal fiatalabb nálam). Az utóbbi hónapokban nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, nincsenek közös programok, csak vagyunk egymás mellett. Hogyan frissíthetnénk fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2007. nov. 10. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Apránként kezdjetek el moziba vagy sznházba járni. a Szívház nagyon jó dolog, mert nem is olyan nagyon drágák a jegyek ahogy mondják, és nagyon sok fiatal jár oda, és jó szórakozás:D. vagy csak haverokkal barátokkal menjetek el ey étterembe, a MC Donlads is megteszi. ismerősökkel üljetek össze, és dvd-zetek. TÉNYLEG sokat javithat a kapcsolaton, hogyha nem csak egymásnak vagytok, hanem a barátoknak is, főleg ha együtt. Sok sikert..:D
2007. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Legtöbbször a közös érdeklődés hiánya a fő probléma. Ha a barátod állandóan a számítógép előtt ül és játszik/netezik, meg kell találni a módját, hogy elrángasd onnan.

Például imádják a pasik (általában) a modellezést, esetleg harci játékokat, bringázni, akármi. A lényeg, hogy találj valami olyan hobbit, ami neki érdekes, és Te sem utálod csinálni!

De ha mindenképp otthon kell ülni (vannak ilyen emberek, ez nem gond), lehet pl. filmeket nézni, 2játékos játékokkal játszani.

2009. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!