Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem vagyok szerelmes? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szerelmes? 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 20 éves, én 16.

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon jól megvoltunk, annyira imádtam! Egyszer megcsaltam, smároltam egy fiúval.. bár ekkor még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, és nagyon az elején volt.. de ő ezt nem tudta elfelejteni, 3 hónapja elutaztam barátnőmmel 10 napra nyaralni.. mire hazajöttem közölte velem, hogy smárolt egy lánnyal, és a fejemhez vágta, hogy " semmi sem tart örökké, nem de? :) " köpni nyelni nem tudtam.. utólag elmondta, azért mondta ezt, mert tudta, hogy nem fogok neki megbocsátani.. De ami a legjobban bántott, hogy azt mondta, 10 nap alatt nem nagyon gondolt rám és nem hiányoztam neki.. Most mégis megint együtt vagyunk, visszasírta magát.. állítja, hogy szeret és nem akar elveszíteni, nem tudom hihetek-e neki.. Próbáltuk egymás nélkül (még a megcsalás után) én nem őrülnék bele.. Annyi fájdalmat okozott már nekem, hogy minden érzést kioltott belőlem! Soha nem gondoltam volna, hogy képes megcsalni.. Nem vagyok már szerelmes? Nem hiszem el neki, hogy szeret!

16/L


2011. okt. 9. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nincs jobb dolgod 16 évesen hogy b@sználak meg!(?)
2011. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem vagy belé szerelmes! Hagyjad! Jóéjt! :)

Mindössze azért foglalkoztat mert egy évig együtt voltatok.. meg persze, senkinek sem tetszik,ha így dobják el! De hidd el, jobb lesz neked nélküle!:)

2011. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy visszasírta magát. Amíg nem talál jobbat nálad, addig is dughatja a kis 16éves puncidat...
2011. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Azt kaptad amit megérdemeltél te is pofán vágtad egyszer most ő is . Így egálba vagytok. Ebben mi a meglepő?
2011. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hidd el van jobb dolgom, de most épp ez foglalkoztat! :)

Igenböszme..

2011. okt. 9. 22:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok véget vetni ennek..
2011. okt. 9. 22:31
 7/15 anonim válasza:
62%
Nézd egy év hosszú idő de válj meg tőle! Nehéz, de ha megcsináltad, sokkal jobb lesz. Én is túl estem ezen. Főleg, ha ilyeneket mondd, akkor végképp hagynod kéne, akkor is ha vissza sirja magát!!!
2011. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 MolotovPunk ***** válasza:
64%

Szakíts vele szerintem.

Nincs értelme ezek után,így folytatni ezt a kapcsolatot.

2011. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát drágám, ha egyszer ezt te is megcsináltad, számíthattál volna rá h visszaadja. DE attól még bunkó volt, hagyd ott a francba.
2012. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Én egy ilyen pasinak térden állva könyörögnék hogy ne hagyjon el. Ha annyi eszem lenne mint neked.
2013. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!