Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet képzelni, ahogy valaki egy kövér pasival szexel? Nem illúzióromboló?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én pasim "kövér", bár én macisnak látom, viszont tényleg van túlsúlya. Dolgozik rajta hogy lefogyjon. De a szex most is nagyon jó vele.
2016. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hálásabbak, és nem csak a szexben.

Hűségesebbek is...

2016. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Volt kövér pasim, minden volt csak hűséges nem...


Egyébként nem illúzióromboló. Amíg jóban voltunk és nem tudtam, hogy megcsal, addig jó volt a szex. Az volt igazán kiábrándító, amikor megtudtam, hogy megcsalt.

2016. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te más véleményére adsz ilyen téren? Neked kell tudd,milyen testalkatú pasik jönnek be neked. Ha vonzó és szeretnél vele lenni akkor mi tart vissza? Vagy muszájból lenne a szex? Miért?
2016. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Számomra eléggé az, de én nem is jövök össze túlsúlyos férfival.
2016. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Az illúzióromboló, hogy az igazán kövéreknek vagy fel sem áll rendesen, vagy ha nagy nehezen mégis, akkor kifulladnak másfél perc után. Rendesen félsz, hogy szívrohamot kap, ott az ágyban. Hab a tortán, hogy az ágyékuk körül ott van az a vastag zsírpárna, ami minimum egy centit "lecsippent" a pénisz méretéből, oda egyszerűen nem lehet a hájtól odaférni. Nem az igazi, nagyon kell szeretned az illetőt, hogy eltűrd ezt az "élményt".
2016. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Én párom is "macis" de sosoem voltak ilyen gondok vele, mint amilyet az utolsó ír. Egy nyaralás alkalmával olyan házban voltunk, ahol nagy tükör volt a hálószóbában. Jól megnéztem magunkat, és nagyon tetszett a látvány.
2016. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem pocakos, macis párom van, és kifejezetten jó vele a szex. Nem illúzióromboló egyáltalán, sőt.
2016. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
El,nem zavart a hasa,pedig 203 cm volt és ahhoz 130 kg.Nem isa szex miatt váltunk el,mert azzal semmi gond nem volt.
2016. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Amikor összejöttünk, nem volt vele probléma, aztán felszedett 30 kilót, ellustult és már a szex sem ment neki. Akkor hagytam ott, amikor egy 5 perces menet után benyögte, hogy nekem is ugyanannyi időm volt elmenni. Azóta láttam párszor, még 10 kilót felszedett.
2016. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!